Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten hol találhatok...

Budapesten hol találhatok IGAZI jósnőt?

Figyelt kérdés

Olyan jósnőt keresek Budapesten, aki nem kókler és megbízható. Mennyit illik neki adni? (mert én úgy hallottam egy jó ismerősömtől, aki volt ilyen jósnál, hogy az igazi jósnők, akik nem akarnak átverni, azok nem kérnek pénzt..de persze illik neki adni)

Amúgy hiába kérdezném meg ezt az ismerősömet, ő nem Budapesten volt..mielőtt valaki leszólna.


Egy cím és név kellene nekem. Privibe írhattok!


Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 20. 09:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
13/13-ka mennyi a tarifája a Katalin jósnőnek. Én Újpalotán voltam egynél és homlok egyenest teljesen az ellenkezője jött be mint amit a kártyákból kiolvasott. Mennyire megbízható a jövendőlése ennek Katalin jósnőnek ?
2014. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Több, mint öt éve járok Kendra jósnőhöz. Őt azoknak ajánlom, akik nem a hablatyolós jövendőmondókat kedvelik. Magánéletemben a tanácsaival és az előrejelzéseivel rengeteget segített nekem, hogy a sorsom jobbá tegyem. Meleg szívvel ajánlom őt.
2015. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kendra is jó. Viszont nem olcsó. Három éve járok egy megbízható hölgyhöz, igaz, ő nem jósnőnek, hanem spirituális tanácsadónak mondja magát. Ariellának hívják, nagyon alapos, és korrekt. A Női portálon is van egy rovata.
2015. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Erikának még ugyanaz a száma ? Irnátok pár dolgot, amik bejöttek , abbol amit mondott ? Olyan embert keresek, aki nem átlagos dolgokat mond csak el és egy elég egyedi problémámra meg tudná mondani, hogy mi lesz belőle
2016. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Zafírmacska válasza:

Joshi Barathnal voltam ezelőtt 23 éve. Ő akkor még csak mint indiai tenyérjós és számmisztikus működött. Semmi tehetsége nem volt, semmi használhatót nem mondott, mikor az akkori kedvesemről kérdeztem (ő volt az első) mert szakítottunk, semmi érthetőt nem mondott. Kérdeztem szerinte milyen ember? Válasz: Honnan tudjam, nem ismerem!


:-O :-O ??????? No komment.


Nem hoszem hpogy azóta "megjött" volna a tehetsége"....persze lehet próbálkozni.

2017. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Igazi jósnőt keveset tudok.Az egyik a Kendra a másik egy férfi,a Kazanlár Emil.Mindkettő több évtizede van a pályán és mindkettő rendkívül intelligens.Könyveket is írtak többet is a tarotról.Szimpatikusak és intuitívak.Mindkettőnek van honlapja.Nem írok ki számot mert kitiltanak miatta.Aki akarja,megtalálhatja őket.Mást nem tudnék felelősségteljesen ajánlani.
2017. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Glanzer Lea jósnő, akit ajánlani tudok,a neten megtalálható. Korrekt, normális árakon dolgozik, és nekem a jóslatai bejöttek.
2018. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sziasztok, tud valaki valamit egy bizonyos csepeli jósnőről?
2019. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Timea85 válasza:
Köszönöm, hogy megosztottad, így eljuthattam hozza. Mayer Gabi a legjobb akinél eddig valaha is voltam. Kedves és megértő…… így igaz, ajánlom mindenkinek
2022. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!