Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van Budapest környékén megbízh...

Van Budapest környékén megbízható “jós”?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok a csaló és a hozzá nem értő személy van ilyen téren, de az érdekelne hogy valakinek van-e pozitív tapasztalata?


A jóst nem úgy kell érteni hogy konkrétan jóslást várok a semmiből. Lehet asztrológus is, vagy a tenyeremet is megnézheti, esetleg más módszerekkel csinálja az sem baj.


Van itt valaki aki elment már jósoltatni és be is vált az amit mondtak neki és nagyon pozitív tapasztalata van? Örülnék ha megosztaná az illető nevét, elérhetőségét.


(Negatív kommentek nem fognak érdekelni, egyenlőre amúgy is csak érdeklődöm és amiatt tettem fel kérdést mert sok mindenre választ akarok kapni).


25/n



2021. ápr. 15. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A joslas onmagaban csalas, barmilyen modszerrel vegzik is, igy mindegyik jos egyforman 'megbizhato': semennyire.


A jovobe semmilyen praktikaval, varazslattal, sot mi tobb, tudomannyal sem lehet belelatni, legalabbis nem ugy ahogy a josok elhitetik az egyszeri hiszekenyekkel. Teljesem mindegy mennyire nagyon, de nagyon vagysz ra, hogy mennyire nagyon szeretned es mennyire nagyon ultrafontos lenne most tudnod, a valosag (szerencsere) nem a vagyaink szerint alakul.

2021. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Van. És mivel profi, látja, hogy elmész hozzá, így hívni fog.
2021. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha létezne megbízható akkor egyetemi szakon oktatnák
2021. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Van. Szabó JÓSka.
2021. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"Tudom hogy nagyon sok a csaló és a hozzá nem értő személy van ilyen téren..."


Nem, konkrétan az ÖSSZES csaló és hozzá nem értő. Illetve de, a csaláshoz, manipuláláshoz sokszor értenek, hiszen be kell csapni valahogy a hiszékeny embereket.

2021. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Van. Nem tudom a nevét, tényleg nem, de az exem elment hozzá. Rólunk kérdezett többek közt és a munkahelyemmel kapcsolatban, meg amit egyébként akartam is tudni. Csak a megkerdezésem nélkül tette. És elujságult nekem mindent, hogy fog történni, és minden be is vált. Ezt most tényleg halál komolyan mondom. Az életemre is megesküdnék. Mondott 5-6 dolgot és minden 2-3 héten belül beigazolódott. Nem tudom a nevét, mert nem kérdeztem, hogy kihez ment. Nem is fogom kérdezni, mert úgy sem beszélünk már. De ez volt az első és utolsó "jós" tapasztalatom. Én azóta hiszek az ilyesmiben.
2021. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én jósolok neked. csiribi csiribá f#szság az egész pá
2021. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!