Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fülbevalós kislányok szülei,...

Fülbevalós kislányok szülei, tudnátok javasolni megbízható szakembert Budapesten, esetleg a környékén?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 hét múlva lesz 6 éves. Fülbevalót kér szülinapjára. Ehhez ki kell lyukasztani a fülét, szval nagyon szuper szakemberre lenne szükségem, aki fájdalommentesen, sterilen megcsinálja. A pénz most nem számít, csak legyen nagyon profi. Köszönöm

2021. jan. 18. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, milyen típusú fülbevaló legyen az első? Hol érdemes venni? Köszi.
2021. jan. 18. 11:13
 2/9 Zseblampa Joco válasza:
52%
Édesem, el nem tudom képzelni, miféle szaktudás kel a te tündibündi gyermeked fülének belövéséhez.
2021. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyik kozmetikus vállal szerintem fülbelövést.Egy pici szúrás egy kattanással(pisztoly).a fülbevaló lehet orvosi fém akár... nekünk megtette amit nála lehetett választani.
2021. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyémet ferdén lőtték ki, ezért a karika füli főleg ha nagyobb, szinte kifelé áll, vagy hogy mondjam. Szóval ezt is ellehet rontani.
2021. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Blomdahl, házhoz is jönnek

Keress rá , az oldalukon fent vannak megyénként az elérhetőségek.

Mi kiszállással, fülbevalóval együtt fizettünk kb 10 ezret tavaly.

2021. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es, kár volt az energiáért.


A többieknek köszönöm a "tündi-bündi" kislányom nevében is😂

2021. jan. 18. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha fájdalommenteset akarsz, akkor inkább ne csináltass neki :D nincs olyan, hogy fájdalommentes! Még ha akkor le is fújja valamivel, késöbb még be kell gyógyulnia annak, ami ha akarod ha nem, fájni fog egy kicsit, vagy kellemetlen érzés lesz, attól függ mennyire bírja. Fülbevalóból orvosi fémet, vagy aranyat ajánlok, az ezüst feketedik nagyon. Én studexessel lövettem át neki, halk, nem csattan a pisztoly, általában attól ijednek meg jobban.
2021. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Poorne Tunde!!! Mindenkeppen nezz ra az instagrammjara, nagyon kedves a gyerekekke es profi
2021. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy fájdalommentes. Ezért kb 4 éves korig kérni szokták hogy a gyerek biztonsága érdekében fogd le. (Ezt onnan tudom, hogy a lányom 3 éves volt amikor kilyukasztották neki)
2023. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!