Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan jóslási módszer,...

Van olyan jóslási módszer, ami meg tudja mondani, hogy milyen jövőképek alakulhattak volna ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon az ezotériában, de nagyon érdekel, hogy létezik-e olyan jóslás, ami meg tudná mutatni, hogy mi lett volna, ha nem úgy alakul egy bizonyos dolog az életben.


Legyenek szívesek csak olyanok válaszolni, akik hisznek is ebben. Nem szeretnék olyan választ kapni, hogy jó hülye vagyok, hogy ilyen marhaságokban hiszek, stb.



2021. ápr. 16. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Pedig attól hogy ezt nem akarod elfogadni, ugyanúgy hülye vagy ha ebben hiszel.
2021. ápr. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kártya!
2021. ápr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod helytálló ha szeretnéd ha nem. Felesleges kiírni napi 3 jóslással kapcsolatos kérdést...
2021. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ti hülyébbek vagytok mint én az is biztos, mivel nem sikerült felfogni, hogy nem érdekelnek az ilyen válaszok. De örülök, hogy most ettől jobb lett az életetek és kielégültetek arra, hogy valakit le tudtatok hülyézni. Azért, mert valaki nem hisz benne, valaki meg igen, attól még nem hülye. Isteneben is sokan hisznek azokat mégsem idiótázzák le. Úgyhogy el lehet innen menni, ha értelmes választ nem tudtok adni.


#2 Neked köszi a választ. :)

2021. ápr. 16. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg YouTube-on pár jobb tarot kártyást, és döntsd el.
2021. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!