Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mégis lesz háború? Nostradamus...

Mégis lesz háború? Nostradamus megint nem tévedett?

Figyelt kérdés

A hírek arról szólnak, hogy Irán atommal kísérletezik, háborúval fenyegetőzik.


Ki mit gondol?

[link]


2010. aug. 21. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogy Irán nem fenyegetőzik háborúval, hanem Izrael fenyegeti háborúval Iránt, mert fél, hogy Iránnak is lesz atomja. Mert Izraelnek, az USA-nak, Oroszországnak lehet, de Iránnak nem...


Izrael pár hete Románia felett gyakorolta az Iránra mért támadást a szupergépeivel. :S

2010. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Kétségtelen, valami van a levegőben. De nem ez. Nostr. egyébként is érhetetlen módon írt, mindig utólag magyaráztak értelmet soraiba.

Irán pedig örül, hogy él. Az, és azt a sorsot szánja neki, mint Iraknak.

2010. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Hmm.Érdekes.

Nostradamus szerintem azért írt értelmetlenül, mert gondolom nem akarta, hogy boszorkánynak higyjék és emiatt megöljék az "okosok"...Azért írhatott így, hogy csak kevesen tudják megfejteni. LÁttam egy filmet róla..A könyveket is amibe írta jóslatait azokat mind elkellett rejtenie, félt, hogy megtalálják őket. Volt, hogy emiatt azt hiszem el is kellett mennie.

Hogy igaza lesz e a 2010-es jóslatai??Hát nem tudom.

NEmsokára úgy is mindjárt november. Eljön az hamar.

2010. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit jósolt 2010-re? Bocsi az offért de tényleg érdekel.
2010. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok, bocs storno az előző kommentem :S
2010. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%

Van egy régi videókazettám, egy filmet készítettek Nostradamusról, amiben megjósolta a harmadik világháború kezdetét. 1999-ben. Mellesleg a filmet 1979-ben forgatták le.

Valami olyasmit írt, hogy az ég kigyullad majd a 45-ik fokon (New Yorkban) és onnantól kezdődik a háború.

Nos 2 évet tévedett. 2001-ben gyulladt ki az ég, de nem egy atombomba miatt, ahogy jósolták. És véletlenül sem lett belőle világháború..


Nostradamust mindig értelmezik, mint a Bibliát. Ki így, ki úgy. Ha nem lesz semmi 2010-ben, akkor majd eltolják egy kicsit későbbre, a homlokukra csapva, hogy "jaj elértelmeztük! 5 évvel később lesz a világvége!" Röhejes.

2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul tudod. Izrael fenyegeti Iránt. Irán csak szimplán védi magát.
2010. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van 1 film Képlet a címe. Időkapszulába az iskolások rajzait helyezik 50 évre. Kibontották, és a későbbi diákok 1 kaptak. Egyik gyereknek egy telírt papír jutott. [link]
2011. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!