Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az alábbi oldalon lévő,...

Az alábbi oldalon lévő, különböző emberektől és kulturáktól származó, az emberiség jövőjére vonatkozó jóslatoknak szerintetek mekkora a valóságalapja?

Figyelt kérdés

Próféciák, jóslatok a jövőnkről - Bhakti Tirtha Swami : [link]


Engem az a része vágott mellbe, mikor a progressziós hipnózisban lévő alanyok nagy része nem látta magát megtestesülve a 22. században.



2021. máj. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Hát figyelj. Tegyük fel hogy a megkérdezettek 20 évesek. Most 2021 van. Szóval 2200-ban lennének 99 évesek. Ezt a kort azért ritkán érik meg az emberek
2021. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit félreértettél...


A progressziós hipnózis során (mert ilyen is van ám, nem csak regressziós-, az előző életbe betekintő hipnózis) az alanyok a mostani életüket követő újramegtestesülésükből/új reinkarnációjukból (ami a távolabbi jövőben játszódik) látnak felvillanó képeket, eseményeket, embereket.


Így értettem a dolgot.

2021. máj. 14. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nyah ilyenben már nem hiszek szóval passz😅
2021. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Semekkora.

Már csak azért sem, mert sok közülük nem jóslat és nem prófécia.

Ez a linkelt oldal egy nagy felszínes saláta, humbug és katyvasza több ideológiának. Nem összefoglaló, inkább megkeverő.

Nem fárasztom magam a cáfolatukkal, bocs, sok időmbe kerülne.

2021. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
#1 a megkérdezettek 20 évesek, 2021 van és 2200-ban lennének 99 évesek? Ezt nem értem
2021. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem: [link]
2022. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!