Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Holnap megyek josoltatni, es...

Holnap megyek josoltatni, es ma teli hold van! Ez segit vagy esetleg jelent valamit?

Figyelt kérdés
Amugy az, hogy direkt ugy terveztem az egeszet hogy a baratom ne tudja,11 re jelentkeztem be es ma szolt hogy holnap 12 megy dolgozni. Szoval eppencsak hogy ki tudtam talalni valamit. Szoval ez valami jel lenne hogy ne menjek?
2010. aug. 23. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok felesleges kibobnivaló pénzed van,akkor menj.
2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem draga, es aki volt mar nala annak bejottek a joslatai
2010. aug. 23. 22:51
 3/9 anonim válasza:
9%
Olyat jósolni, hogy egyszer megfogsz halni, és lesz olyan pillanat is az életedbe, hogy pénzt kapsz... Én is tudok-.-
2010. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
neki nem ilyeneket josolt na mind1!szeretnek rendes valaszokat kapni
2010. aug. 23. 22:54
 5/9 anonim válasza:
9%
Fölösleges pénzkidobás, értelmetlen marhaság. Menj inkább az helyett templomba, és a pénzed is megmarad.
2010. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nem jelent/befolyásol semmit, mert akkor szólt volna a jósnő.


A fikázó/okoskodó/kételkedő válaszadók, azért járnak ide, mert érdekli őket a téma :)

Nagyon érdekes egyébként ez a jósolás dolog, nekem ismerősök meséltek róla, de olyan hihetetlen dolgokat, hogy szinte vonzott és kipróbáltam. Annyi volt, hogy bemutatkoztunk egymásnak, és helyet foglaltunk. Kártyát vetett, a tenyerem is megnézte, és először elmondta a múltam, utána jövőbeli dolgokat. A mai napig a hatása alatt vagyok. Évre pontosan elmondta, mikor váltak el szüleim, milyen végzettségeim vannak, a régi párkapcsolataimat, a házasságomat, hogy császárral szültem a fiam stb. Tényleg döbbenetes, hogy ezeket honann tudhatta. A jövőre pedig amit jósolt is bejött, nem egyből "indult be" hanem pár hónappal utána, és aztán jutott eszembe, hogy ezt is meg ezt is mondta a jósnő és megtörtént.

2010. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

szerintem ez nem befolyásolja, ha gond lenne tényleg másik időpontot javasolt volna:)

én is szeretnék valamikor elmenni, még nem voltam, de érdekelne a dolog...utolsó válaszolótól kérdezem,hogy melyik városban voltál ennél a jósnőnél,akinek bejött,amit mondott?

2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szolnokon. És igen bejött :) Egy rossz része nem teljesen. (Súlyos betegség, de viszonylag hamar kilábaltam belőle)
2010. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat en voltam, vegre, mar nagyon vartam!mondhatom ugy hogy azota megnyugodtam :) 95%ban jokat mondott, a rosszat sejtettem!
2010. szept. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!