Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Keresek egy jósnőt, de nem...

Keresek egy jósnőt, de nem tudom a nevét. Ha esetleg valakinek ismerős a leírás, megadná az elérhetőségét?

Figyelt kérdés
2005-ben voltam nála egyszer. Ha jól emlékszem akkor Bp. 8. kerületben lakott (talán: Kőbányai, Orczy vagy Baross utca), fiatal sötét (göndör?) hajú nő, aki babát várt, tehát most kb. 6 éves gyermeke van. Még annyi info, hogy ha jól emlékszem, valamielyen Romániai összeköttetése volt az akkori párjának. Nem csak jóslást, szerelmi kötést, mást is vállalt. Hogyan találhatnám meg? Fontos!
2011. okt. 24. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkoriban régi építésű volt az épület, szerintem ma is az, ha még ott lakik.
2011. okt. 24. 11:22
 2/4 anonim válasza:
Menj el egy látnokhoz, az majd segít.
2011. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kerüld messzire ezeket az alakokat,szemfényvesztés az egész, na meg jó pénzlehúzás.Ők jól járnak,mert te fizeztsz.

Mindenki a maga sorsának az alakítója,tanulással, kitartással sokminden elérhető. Tnácsot kérhetsz a szüleidtől vagy ismerőseidtől is!

2011. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
www.facebook.com/ezoterica.center nézd meg lájkolni kell! minden este van jóslás!:)
2011. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!