Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak tapasztalatok R.Kövér...

Vannak tapasztalatok R.Kövér Balázs: Őrangyalok üzenete minden napra kártyacsomag használatáról?

Figyelt kérdés
Szeretném megrendelni, de kiváncsi vagyok, hogy akik használják, milyen tapasztalataik vannak.

2021. jún. 8. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Aranyos, pozitív kisugárzású ez a férfi, a videói amolyan "mese felnőtteknek." Picit úgy érzem, nagyon lebutítja a dolgokat, a legegyszerűbb réteget célozza meg a videóival. A tanfolyamai, és a kártyacsomagjai irreálisan drágák, ha érdekelnek az angyalok, többre mész, ha elolvasod Doreen virtue könyveit. Vagy nézd az ingyen videóit.
2021. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem Balázst már elég régóta. De még sosem voltam egyetlen élő vagy online tanfolyamán sem, csak facebookon hallgatom előadásait. Kíváncsi voltam, hogy milyen tapasztalatok vannak a kártyával kapcsolatban. De most már mindegy, megrendeltem. A kártyacsomag mellé ajándékba küldött nekem Balázs egy gyönyörű falinaptárat, egy Fejős Éva könyvet és 2 db szép golyóstollat. Nagyon örültem neki. Tudom, hogy az Angyalok mindig velünk vannak, csak kérni kell tőlük.
2021. jún. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!