Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tapasztalatok Egerből az...

Tapasztalatok Egerből az Ágnes jósdával kapcsolatban? (Zórád Ágnes)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Milyen tapasztalataitok vannak az egri Ágnes jósdából? Volt, aki már volt nála? Milyen volt? Azért mennék el hozzá, mert egy szinten megrekedt az életem, és jó lenne egy kis iránymutatás, hogy merre tovább. Trollok légyszi ne írjanak, köszönöm.


2021. jún. 14. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jártam nála 2 évvel ezelőtt. Semmi nem jött be, amit akkor jósolt 2 éves időtartamra (pl. egyenruhás férfivel fogok megismerkedni, akivel össze fogok házasodni). Később hallottam, hogy egyenruhás férfit másoknak is jósolt, volt, akinek be is jött, nade az egyenruhás férfi az elég tág fogalom. A szokásos dolgokat elmondta, amiket nagyjából mindenkinek el lehet mondani (pl. vigyázzak a fogaimra). Amiket meg a később történő dolgokra mondott, azt még nem tudom leellenőrizni.
2021. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanezeket mondta! Azt nem mondta hogy egy csaladi tragedia fog az egyenruhassal ossze hozni? Meg hogy nagyon kenyes es rigolyas lesz az illeto? :D
2022. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én többször voltam az Ágnesnél. Kiválló szakember. Nagyon sok olyan dologban segitett amit nem tudtam megoldani. Nekem is monda a fogat, de kihangsulyozta, hogy ezzel kapcsolatban mik jöhetnek még. Ez igy is lett. Hatalmas vendégkörrel rendelkezik. Ami nem véletlen.
2022. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak jókat tudok mondani, Több városban megtalálható. Sőt visszatudom hivni, ha a véleményére vagyok kiváncsi. Mindenben segit, őszinte ami nem mindig esik jól. De megmondja az igazat. Népszerű közismert, őszinte hölgy. Bár mindenki igy jósolna. Jaszpatakiné.
2023. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!