Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nagyon aggódok mit tegyek?...

Nagyon aggódok mit tegyek? Hihetek a tenyerjoslasnak?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm elvileg ért hozzá és meg nézte a kezem,es azt mondta tele van keresztekkel és hogy az nagy veszélyt erőszakos halált is jelenthet és balsorsot. Utána néztem és a kereszt tényleg az élet minden területén akadályokat jelez ami rám jellemző is. Ráadásul a 4 ik ujjam alatt van egy állítólag ritka háromszög ami állítólag a rossz karmát jelenti hogy előző életemben rossz dolgokat tettem

.. Nagyon sok minden igaznak tűnik pl szinte semmi se jön össze és mikor végre sikerülne történik valami ami mindent elszur ami miatt legyengulok és újra nekiallok pl inni amitől pedig mindig baromságot csinálok. Ha ez igaz akkor inkább nem akarok élni.. Jó embernek érzem magam a legyenek se tudok ártani de mégis állandóan befurdok mindennel.. Pl az alkohollal is ami persze nem ide tartozik de valahogy mindig ha rossz esemény történik abba menekülök. Pedig nem vagyok tőle boldog. Félek mindentol. Van ezekben a tenyér jelzesekbe igazság? Legyszi segítsen aki ert hozzá vagy az is megnyugtatna, ha másnak is pl tele van a keze keresztel és idősebb és minden rendben vele. Nem zárom ki hogy csak erre is raparaztam és azt se hogy valójában az alkohol az én mergem ami mindig elcseszi a dolgaim. Nem remegek az italert de ha baj van mindig abba menekülök és még jobban csak elcseszek mindent. Csak érdekel hogy ennek van e jelentősége vagy ezek csak az élet során kialakult barázdák. Előre is köszi a normális válaszokat.



2021. jún. 23. 10:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó értem akkor csak a pia a baj meg a paranoiam.remelem tényleg csak én vagyok hülye 😑
2021. jún. 23. 18:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd úgy azokat a kereszteket, hogy x, ami viszont kivételes tehetségét jelöl.
2021. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amiatt vonzol be ilyen beteg embereket, mert tenyérjóslásban, meg ilyen hülyeségekben hiszel?
2021. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!