Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kihez tudok fordulni? Párkapcs...

Kihez tudok fordulni? Párkapcsolati probléma

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve külön költöztünk a gyermekem apjával,viszont én azóta is szenvedek nagyon ez miatt.. Tiszta szívemből szeretem, viszont ő nem tudom mit érezhet.. Hetente eljön, és érzem hogy szeret.. Átölel, puszit ad.. Viszont ha nincs itt akkor szinte elérni sem lehet őt. Gondoltam egy jóslásra, hátha segítene nekem ebben.. Szerintetek ki erre a leg alkalmasabb?? Legalább annyit, hogy meg éri e nekem még küzdeni érte, vagy lépjek valahogy túl ezen.. Előre is köszönöm szépen
2021. aug. 20. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog segíteni semmi hókusz pókusz ezen a helyzeten,egyszer csináltak velem ilyen szerelmi kötést,annak sem volt semmi értelme.
2021. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vele tudod megbeszélni.
2021. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltatok már beszélni egymással erről?

Az többet érne...

2021. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én próbáltam de nem sokra megyek.. Amikor jön akkor mint akik együtt vannak.. Megyünk ide oda, kajálni, most megyünk pár nap wellnessbe.. Amikor meg nincs itt akkor meg szinte egy nagy 0 az egész... Annyira rossz hogy nem tudom mi van
2021. aug. 20. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ide még nem kell mágia, idővel megoldódik. Látszólag nem teljesen elutasító feléd.

Legyél türelmes, a köztes időt pedig használd önfejlesztésre. :)

2021. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, reménykedem mást úgysem tudok..
2021. aug. 20. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, kitartást! Én is hasonló helyzetben vagyok, bár nálunk nincs (még) gyerek. Várok, hogy történjen valami, sok évig együtt voltunk, de rájöttem, hogy ha másra nem jó rz az idő, akkor arra, hogy kijavítsam / kijavítsuk a hibáinkat. Aztán ha úgy hozza az élet, hogy újra összejövünk, akkor sokkal jobb lesz utána a kapcsolat. :)
2021. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ó hát akkor kitartást neked is..

Remélem minden jóra fordul ❤️

2021. aug. 20. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell hozzá jóstehetség-habár tudok kártyával jósolni-, hogy neki így kényelmes. Jön-megy kedve szerint. Neki ideális felállás.
2021. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak én képzelek ebbe többet..?!
2021. aug. 20. 20:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!