Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Fizetett már valaki online...

Fizetett már valaki online jóslásért? Megbízható? Kinek? Megéri?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettem. Nem megbízható. Senkinek. A jósnak biztos megéri.
2010. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nekem megjósolták a lottószámokat. Most épp a Francia adriáról írok, a Ferrarimban ülve. Most megyek úszom egyet...


(De az is elképzelhető hogy ezek csak csalók akik hiszékeny eberek pénzére játszanak)

2010. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
400ft/perc plussz nemtudom mennyi áfáért én is jósolnék szépeket.Csak a hasamra kell csapni egy nagyot.Online..telefonos tökmindegy...honnét tudnának konkrét dolgokoat?Ez kb olyan mintha vki elhinné a blikkben meg stb-ben megjelenő horoszkópot.Újságírók írják azt is nem asztrológusok.
2010. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az első mindent leírt amit tudni kell.
2010. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki jósol annak megéri az biztos. Ne higyjél benne. Már annyian vannak mint a nyű, dehogy honnan szedik őket fogalmam nincs.
2010. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általános dolgokat mondanak, ami nagyobb valószjnűséggel jön be mint 50%, és a buta emberek még el is hiszik, hogy megjósolták neki
2010. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön mindenkinek elújságolja, ha meg nem akkor szégyelli elmondani
2010. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Leírnám a sztorimat. Évek óta vetek kártyát, ami nem jóslás, hanem inkább helyzetelemzés. Egyszerűen látszik a kártyán, hogy az adott ember életében most mik vannak. Lehet hogy vki hisz benne, vki nem, lényeg hogy működik. Vetettem már olyan embernek is, aki nem hitt benne, mégis jöttek az infók az életéről. Furcsa, soha nem tanultam. Egyszer felhívott egy régi ismerősöm, hogy vetnék-e neki kártyát. Mondom, most már 200 km-rel arrébb költöztem, így nehezen fog menni. Erősködött, hogy próbáljuk meg telefonon keresztül. És működött. Én voltam legjobban meglepve.

És hozzá teszem, hogy van tisztességes munkám, ezekért én pénzt nem kérek.

Persze biztos van sok kókler, dehát melyik szakmában nincs????

2010. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Leírnám a sztorimat. Évek óta vetek kártyát, ami nem jóslás, hanem inkább helyzetelemzés. Egyszerűen látszik a kártyán, hogy az adott ember életében most mik vannak. Lehet hogy vki hisz benne, vki nem, lényeg hogy működik. Vetettem már olyan embernek is, aki nem hitt benne, mégis jöttek az infók az életéről. Furcsa, soha nem tanultam. Egyszer felhívott egy régi ismerősöm, hogy vetnék-e neki kártyát. Mondom, most már 200 km-rel arrébb költöztem, így nehezen fog menni. Erősködött, hogy próbáljuk meg telefonon keresztül. És működött. Én voltam legjobban meglepve.

És hozzá teszem, hogy van tisztességes munkám, ezekért én pénzt nem kérek.

2010. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is hiszek a kártyajóslásban, de főként a helyzetelemzésben, ahogy írtad. Már több barátnőm is volt úgy, hogy a múlt, jelen stimmelt, a jövő nem jött be, mert egy döntésen elcsúszott. Szóval alakulhatott volna úgy is, ahogy a kártya mondta, de más úton indultak el. Azért kérdeztem a befizetést, mert vannak neten amolyan szakértők, egy párnak még be is jött, amit mondott, merjek-e fizetni nagyobb jóslásért.
2010. aug. 31. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!