Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthet a holnapi...

Mit jelenthet a holnapi kocsivizsgára a Botok Kilences?

Figyelt kérdés

A tarotot kérdeztem róla, hogy hogyan sülhet el a holnapi levizsgáztatása a kocsimnak a gáztartályra és a műszaki vizsgára.


A tarotpakliból a Botok Kilencest húztam, aminek tulajdonságai: Bölcsesség és Erő, tapasztalaton át nyerve.


Félek, hogy az autóm nem fog átmenni az ellenőrzésen.



#autó #kártya #tarot #kocsi #Botok Kilences
2021. szept. 1. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kiegtem...
2021. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
[link] -> ezt tessék tanulmányozni. :)))
2021. szept. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, minek kártyázol ha nem értesz hozzá? Tarotnál nem a dogmatikus jelentést kell nézni hanem az intuiciot hogy mi jön.


1 kártyából nehéz valódi választ kinyerni


botok 9 amúgy meg: belefáradás, a harc előtti utolsó erő összeszedése, hatalmas nyomás, teher, tapasztalat ami félelmet kelt bennünk, testi kimerültség

2021. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Azt jelenti, hogy te a kocsid felkészítése helyett a holnapi vizsgájára (a kocsi lemosása, kitakarítása) jóskártya kirakásával töltöd idődet.

.

Miből gondolod, ahogy a kártya jobban tudja, milyen állapotban van kocsid, mint - és megvesztegethető-e a vizsgáztató?

2021. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Legközelelbb magyar kártyával próbáld.

Aztán ha kijön a tök-felső, gondolkodj el.



/tökfilkó/ ;)

2021. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leginkább azt jelenti, hogy fogalmad sincs a tarot használatáról.
2021. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha a Botok kilencest húztad ki, akkor a közelébe se menj a vizsga állomásnak. Rád gyújtják a kocsidat .
2021. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Azt jelenti, hogy a jobb első rúdfej lóg, mindkét hátsó lengés csillapító rossz, hamarosan megkell kuplongozni, valamint az olajcsere sem történt meg időben. Gondoltam jobb ha nem kertelek...
2021. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
lehet hogy nem kártyát kéne húzogatni, hanem elvinni szerelőhöz a kocsit, hogy készítsd fel vizsgára
2021. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rettegj, félj és borzadj!
2021. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!