Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik tarot kivetési módot...

Melyik tarot kivetési módot ajánlanád? Melyik vált be?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok még ezen a téren. Hogy teszitek fel a kérdést / kérdéseket?

2021. okt. 14. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig csak kiírom gyakorira.
2021. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod vele attól függ, meg milyen távra, melyik értelmezési mód érdekel, standard leírt? Mert akkor paklinként is eltérhet. Amúgy kezdetbe próbálj naponta egy lapot és nézd meg te mit látsz bele, mire összpontosíts.
2021. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-esnek: Rider tarotom van, olyan kérdésekre keresnék rá választ, amikről máshogy nem tudok megbizonyosodni. Hogy tegyem fel a kérdéseket? Eldöntendő, vagy kifejtendő kérdés legyen szerinted? Neten mindenhol mást írnak.
2021. okt. 15. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. okt. 15. 17:06
 6/6 anonim válasza:
100%
Amit én csinálok az az, hogy keverem a kártyát és a kérdésre koncentrálva kiesik pár lap. Ezek jelentését külön és összeolvasva értelmezem. Az intuíciómra hallgatva pakolom őket sorba. Pl egyszer valakinek raktam kártyát és volt egy olyan érzésem hogy kettessével kell egymás alá tenni őket. Kiderült hogy egy olyan döntés előtt állt aminek két kimenetelét láthattam magam előtt.
2021. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!