Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Látót keresek Budapesten!...

Látót keresek Budapesten! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Jártam már kétszer úgy, hogy jó pénzért elmentem látóhoz, egyszer jósnőhöz is, és egy rakás csalódás volt. Olyanokat "láttak" bennem, ami valójában nem is úgy volt, meg ami még zavart, hogy általánosítottak. Persze mondtak valóságot tükröző dolgokat is, de a nagy része "halandzsa" volt. Magyarul nem értették a dolgukat, átverés volt az egész. Ezeket amúgy interneten találtam, mindenféle szépet-jót állítottak magukról. Több zsákbamacskát nem akarok venni.


Szeretném olyanok segítségét kérni, akiknek van tapasztalatuk, és sikerült már igazi szakértővel beszélniük, aki ténylegesen látó, nem pedig csak azt mondja magáról. Ha nem akartok neveket kiírni, jöhet privátban is. Köszönöm!



2021. okt. 14. 15:58
 1/4 anonim válasza:
77%

Ne vedd sértésnek, de mi az, hogy "szakértő"? Ez nem egy szakma, az ún. látók ócska szélhámosok, akik megvezetik az embert, lehúzzák őket. Semmiben nem rendelkeznek szakértelemmel, csak egy dologban, a csalás művészetében.


Persze mondhatod, hogy mit ugatok bele, de elmehetsz te akárhány látóhoz, az eredménye ugyanaz lesz. Semmi. Naiv dolog azt hinni, hogy ezek valóban rendelkeznek olyan képességekkel, amikkel mások nem.

2021. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Bármelyik nagy árúházban találhatsz.

Akinél nincs fehér bot, azok mind látók.

2021. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
A vakok és gyengénlátók intézetének elkerülésével van esély találni egyet-kettőt..
2021. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod vele?

Privátban válaszolj, ha.

2021. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!