Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez véletlen lehet?

Szerintetek ez véletlen lehet?

Figyelt kérdés
Megpróbálom elmesélni a sztorit röviden és tömören. Egyik nap anyukámmal hosszasan beszélgettünk a régmúlt dolgairól, hogy milyen volt mikor még kisbaba voltam meg hasonlók. És elmesélte, hogy egyszer (olyan 19-20 éve) elment kíváncsiságból vidékre egy cigányasszonyhoz, aki elvileg nagyon jól jósolt (már meghalt). Azt mondta anyukám hogy a nő azt jósolta neki hogy apukámmal szét fognak menni egy másik nő miatt, illetve azt, hogy a nővérem hozzá fog menni egy magas és jóképű férfihoz, ám nagyon boldogtalan lesz mellette. Anyukám és apukám tényleg nem voltak jóban már akkoriban sem, de a nővérem miatt “megtűrték” egymást. Anyukám persze nem hitte el, megmondom őszintén én sem hittem volna neki az ilyen Asztro Show-s baromságok miatt. Viszont 2014-ben a szüleim tényleg elváltak egy harmadik fél miatt, illetve a nővéremet is elvette egy férfi, aki mellett tényleg nem volt boldog (de hála égnek már ők is elváltak). Mikor ezt elmesélte kicsit libabőrös lettem, mert mint írtam nem nagyon hiszek az ilyenekben. Szerintetek ez véletlen lehet? Én magam nem tudom eldönteni, mert lehet hogy tényleg a jóslat “vált valóra, viszont az életben annyi probléma van, hogy lehet már sokkal régebben elváltak volna (nem egy harmadik fél miatt).

2021. okt. 20. 16:43
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, de lehet önbeteljesítő jóslat is. Édesanyád esetében minden esetre könnyen lehet. Mivel ismerte a jóslatot, akaratlanul, tudattalanul dolgozhatott abba az irányba, hogy teljesüljön, főképp ha hitt benne. Ha a nővéred is tudott a róla szóló jóslatról, rá is igaz lehet ez az önbeteljesítés. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet valódi a jóslat, csak azt, hogy van más alternatíva is. A véletlen nem alternatíva, véletlenek nincsenek.
2021. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Ha már eleve nem voltak jóban a szüleid nem nagy kunszt.

S vajon mikor vagy miért válnak el az emberek (ha már a gyereknek nincs annyira rossz időben) egy másik kapcsolat miatt.

Ha nem szeretsz valakit vagy épp senkit, találsz valakit akibe szerelmes leszel.

Ez miért ne jönne be ?


Illetve azzal is foglalkozz, hogy mi van, ha nem jön be ?

Teljesen elfelejted, hogy mondtak neked ilyet, vagy épp azt mondod, nah, ez sem jött be, kamuzott a vénassznyon.

De így meg más a helyzet, ohh vajon honnan tudta ?


A válás nem valami fú de fura dolog és ritka mint a fehér holló.

Az évek során simán bejöhet.


És most jön a nővéred...

Első kapcsolat mindig 100%ig holtomiglan-holtodiglan ?

Háát...

Ez is 50-50 hogy boldog lesz-e a kapcsolata valakinek, vagy nem.


Aztán vannak ilyen h.lye statisztikák is, hogy akinek iszákosak voltak a szülei, na a gyerek is az lesz, ha elváltak a szülei, a gyerek is majd válni fog stb...


Ha anyukád vált, mi rá az esély, hogy a nővéred is válni fog ?

Pontosan 50%.


Aki gyereket akar, vagy csak fiatal, megjósolod neki, hogy terhes lesz.

Bumm, mekkora jóslás.

Ha örül neki, bemondod, hogy több gyereke is lesz.

Még nagyobb az öröm.

Majd 5 év múlva a nő meg tapsikol, hogy jaj ezt megjósolták nekem 20 éves koromban! :D


Élőben valakinek elkezdesz rizsázni, figyeled a reakciókat, olyan dolgokat mondasz, aminek örülne, akkor az úgyis be fog jönni.

És külön jó, ha nem lódítasz túl nagyot, hogy megnyered a 2032es 5ös lottót.


Ha meg azt mondod és nem jön be, mi van akkor ?

Mondtál valamit.

Talán pénzt is kaptál érte.

Hol lesz még 2032 ?

Ha nem jött be, majd 32ben mondod, a q 4nyját, becsapott.

Ha meg bejön, Úristen egy jósnővel találkoztam! :D


Ettől függetlenül mindenki abban hisz amiben akar.

Én pl idén is írtam a Jézuskának :D

2021. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!