Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga direkt nem válaszol,...

Az inga direkt nem válaszol, miért?

Figyelt kérdés

szóval vettem egy ingát, ki is próbáltam azonnal. feltettem pár kérdést amire kaptam határozott igen vagy nem válaszokat. nekem van egy nagyon régi álmom, megkérdeztem teljesülni fog-e valaha, erre egy határozott nemet kaptam ami nagyon ledöbbentett. elkezdtem sorra kérdezni mi miatt nem teljesülhet de mindenre sorra nemet kaptam, utána már körbe is pörgött, nem ingott semerre határozottan. annyira gyanús lett, hogy egyáltalán valódi-e ez az egész és nem csak a gravitáció mozgatja már ugyanabba az irányba, hogy rákérdeztem, direkt nem mondja el a választ? befejezte a pörgést és egy határozott igent kaptam, kb. 10 nem után...

ez arra engedett következtetni, hogy lehet a válasz már elhangzott de letagadta, illetve, hogy valamiért nem akar válaszolni, amit jelzett is.

miért akarhatja azt az inga, hogy ne tudjam a válaszokat, amikor úgymond azért van, hogy kideríthessek rajta keresztül dolgokat? mi lehet ennek az oka?



2021. nov. 4. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Hmmm...

azt ugye tudod, hogy az ingát te mozgatod?

Általában tudattalanul.

2021. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nem a gravitáció okozza az inga nyilván a gravitáció hatására lóg a zsinóron. De a test adja a jelet a finom motorika vagy mi a franc mozgatja az igen jelet és a nemet. így megkaptad a választ nem nem teljesül az álmod, mert valószínűleg más irányba tartasz. Vagy a jelenlegi élethelyzetben nem megvalósítható. S tudat alatt ezt tudnod ezért a jel egy nem.

Azért nem mondja meg hogy miért nem teljesül mert neked kell rájönnöd. S ha rájössz az inga is tud választ adni hogy jó e vagy sem. De ne hagyatkozz csak az ingára.

Nekem tartom van szerintem egy éve nem vettem elő.

2021. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ingát a fizika mozgatja.

Tök mindegy mit beszélsz hozzá, ugyanúgy mozog akkor is mintha nem beszélnél hozzá.

2021. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

3 milyen fizika?

Persze igen, fizika de abban azért van választék. És hirtelen nem tudom melyikre gondolsz.

2021. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!