Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet hinni egy...

Mennyire lehet hinni egy jóslatnak?Lehet akár ismeretlenül online is jósolni,vagy ez csak kimondottan személyesen megy?(Bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Van a átlagos jósnő akihez elmegy az ember,a jósnő kérdez tőle pár dolgot és összerakja az eseményeket.(Nagyon körülírva)Gondolom ezek alapján mond egy történetet a szerencsétlen számára,és ha bizony az bejön vagy akár megbeszélteknek a negyede is,már rögtön hitt az áldozat a jósnő számára!

Ezek alapján az lenne a kérdésem,hogy van itt olyan aki tudna számomra jósolni online privátban is akár?


Válaszokat előre is köszönöm :)


2022. jan. 14. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Az egész jóslat csak egy pénzlehúzás!
Valóban létezik jós aki megtudja mondani a jövőt.
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Tőlem sosem kérdezett előre semmit a jós.

Annyit hogy mit szeretnék tudni,mire nézzen rá nekem.

A dolgok 95 százaléka bejött eddig.

Nem igazán fogsz itt találni olyat,aki megnézi neked ingyen, 1-2 ember talán. Nekem azok hülyeségeket mondtak, még a negyede sem úgy volt ahogy mondták.

2022. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően szkeptikus vagyok. Kiváncsiságból olyan 9 évvel ezelőtt én is bementem egyhez. Eddig sajnos minden bejött amit mondot. Nem is tudom, van-e így értelme küzdenem, vagy adjak fel mindent.
2022. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

2-es válaszoló,ha gondolod privátban írj róla, érdekelne.

Hátha tudok segíteni vagy tanácsot adni.

2022. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A kérdést illetően én is ezt a "szkeptikus" szót kerestem!


Nekem is jósoltak,de alapvetően talán talán ha a negyede be jött!

Ezért nem tudom keressek e egy jósnőt persze itt a közelemben?!

Vagy inkább hagyjam az egészet mert mind kókler és több 10ezreket vesznek le ésszel az emberről?!



Sőt fel merült bennem,mivan ha rosszat mond számomra az illető,és bizony akkor is be következik a "dolog" ha az,valamilyen úton módon elkerülhető lett volna?(hirtelen ezt máshogy nem tudom megfogalmazni,de a témában jártas emberek biztos értik mire gondolok!)Vagy legalább is hasonlótól félek!

2022. jan. 14. 08:53
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Én is szkeptikus voltam,de adódott olyan probléma,amihez muszáj voltam segítséget kérni.

Akihez én járok nem tízezreket kér.

3000 Ft- ért jósolt nekem.

Több tízezret én sem adtam volna ki érte,de nekem ennyit megért (3000 Ft-ot).

Most mágiát csináltatok vele.

2022. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb tényleg csaló, de van olyan is aki tényleg látja a jövőt. Van ismerősöm, akiben megbízok, régen volt egy roma jósnőnél. Mikor bement, tudta a nevét, életkorát, szóval mindent. Ez több éve volt, akkor azt is mondta neki pl, hogy sosem fog férjhez menni, mindig se veled-se nélküled kapcsolatban lesz a férfiakkal. Már 30 éves elmúlt, és tényleg nem ment férjhez. Szép lány, de nem sikerült megtalálnia az igazit. Egyébként sok minden bevált már amit mondott, és ha így folytatódik, lehet minden teljesül. Végülis 80valahány évet jósolt neki. Én azért félnék jóshoz menni, mert biztosan bepánikolnék, inkább nem akarom tudni a jövőmet ilyen részletekbe menően.
2022. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Van, aki megbízható, én is ismerek ilyet. A többség persze csaló és kamus, így valóban nehéz kiszűrni azt, aki profi. Ez olyan, mint az újságokban lévő horoszkópok, a sok hülye hisz bennük,pedig közük nincs a valósághoz...Én is írtam egyszer egy ilyen helyre horoszkópokat, annyi volt a lényeg, hogy jókat kellett írni, hogy örüljenek az emberek.
2022. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
6. Ez olyan szomorú. Lehet jobb nem tudni. Lehet, hogy pont a tudás miatt alakulnak úgy a dolgok. Valamiért a Vikingek sorozat jutott eszembe, mikor Ragnar beszélgetett azzal a vén látóval, hogy lehet pont azért alakultak úgy a dolgok, mert az emberek hittek neki és végül úgy cselekedtek.
2022. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Normális jós, ha meg tényleg tudna is hogy meddig el az illető, akkor sem mondana el. Normális ember meg ezt nem akarja tudni
2022. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok normális, de én szeretném tudni. Ugyan nem a pontos dátumot, de azt igen, hogy kb. mikor. Főleg az álmaim miatt, amiket a kötelességek miatt egyenlőre hanyagolnom kell. Illetve, ha tudom, hogy 1 év múlva már nem fogok élni, akkor összeszedem a bátorságomat és ráírok a szerelmemre, nem csak vágyakozok utána és reménykedem, hogy végre összefutunk. Vannak, amiket az ember nem mer kimondani, elmondani, de ha tudja, hogy hamarosan meghal, akkor következmények nélkül mer beszélni. Szóval nem akarnék hírtelen halált soha.
2022. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!