Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy jósnő azt jósolta, hogy...

Egy jósnő azt jósolta, hogy hamarosan nagy sikereim lesznek munka terén, négy nap múlva előléptettek. Mit mondanak erre a sakk-mattra a szkeptikusok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A hamarosan eleg tag fogalom.. 4 honap mulva az is hamarosan

Meg ez egy sablon szoveg, barkivel elofordulhat a siker

2022. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mi vitt rá, hogy az előléptetés előtt 4 nappal mentél a jósnőhöz ? Ha nem mentél volna, akkor nem léptetnek elő ?
2022. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan valami rossz fog veled történni. Én szóltam.
2022. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2 - De, akkor is előlèptetnek, ez független a jósnőtől, viszont ő tudta előre.
2022. jan. 16. 22:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezt minden gyári melósnak elmondhatnám aki operátor, valszeg fél éven belül ha nem mond fel feljebb jut.
2022. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Azt is mondtha, hogy le fognak hülyézni?
2022. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"De, akkor is előlèptetnek, ez független a jósnőtől, viszont ő tudta előre."

Nem tudta, hisz nem ezt mondta.

2022. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1x bejött 1000x nem, b+ tuti igaz.
2022. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvénye, annyit agyaltál rajta hogy bevonzottad. Ő csak benyög valamit, az összes hazudik és a félkegyelmű emberek fizetnek nekik ezért...

Egyszer sétáltam az utcán, egy idős nő odajött és megkérdezte "fiatalember, jósoljak a tenyeréből?" Válaszoltam, hogy köszönöm én nem hiszek az ilyesmiben. "ne is, úgyis csak hazudok"

:)

2022. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8 - Egyszer voltam jósnőnél, tehát 100%-os a sikere.


9 - "A vonzás törvénye, annyit agyaltál rajta hogy bevonzottad. Ő csak benyög valamit, az összes hazudik és a félkegyelmű emberek fizetnek nekik ezért..."

Tehát azt mondod, félkegyelmű, aki jósnőhöz megy, de az első mondatodban te magad írod le, hogy voltaképp ennek a következménye az előléptetés. Hiszen ha nem megyek el hozzá, nem agyalok rajta, nem vonzom be.

Ezek alapján inkább az a félkegyelmű, aki nem él ilyen lehetőséggel, hisze a te elméleted szerint ez vezetett a sikerhez.

2022. jan. 17. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!