Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok miért nem tipmixelnek,...

A jósok miért nem tipmixelnek, lottóznak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Eddig nem jutott eszükbe
Nem tudnak varázsolni
A lottó védve van a varázslás ellen
Manipulálják a lottószámokat az utolsó pillanatban megváltoztatják mindig a számokat, a meccseket is hogy a jósok ne tudjanak nyerni a sportfogadással
A mágiaügyi hivatal munkatársai elkobozzák a nyereményeket így nem éri meg próbálkozni.
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Nem tudom, hogy ez komoly vagy troll, viszont azt tudom, hogy a tippmix az 2 "p" :D
2022. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekik törvény tiltja!
2022. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Honnan tudod, hogy nem teszik?

Ha nem a nyereményből élnek így, ahogy (legalább átlagos életszinvonalon), akkor azzal azt állítod, hogy sok a hiszékeny ember, aki kuncsaftjuk.

2022. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
60%
Na vajon miért nem? :D
2022. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
A mágiában van egy szabály, ami tiltja hogy saját haszonra használjuk fel. Aki igazán bírtokában van a képességeknek tiszteletben is tartja ezt mert tudjuk mennyit lehet veszíteni.
2022. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"A mágiában van egy szabály, ami tiltja hogy saját haszonra használjuk fel."

Ha ez a szabály létezik, akkor a szerelmet bevonzani akarók duplán vétkeznek:

- a másik szabad akarata ellenére szabályozzák az érzelmeit,

- megerőszakolják a mágia alapszabályát.

Dupla bűnért dupla büntetés jár.

2022. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

6os, pontosan. Csakhogy akik szerelmi kötést csinálnak, minimális közük van bármilyen mágiához. Aki alkalmazza a mágiát, tisztában van a kötés valódi szerepével, mibenlétével és nem alkalmazza.

Mint ahogy jósolni se jósol pénzért, csak segítségből.

2022. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

Nem vagyok jós, de több évtizede gyakorlom a spiritizmust és okkultizmust.

Néha szoktam ide írni.Eddig kétszer volt telitalálatom.De ezt a tudást amit megszereztem az öncélú tudásvággyal kiegészítve önmagam szolgálatára használom fel.

De amire sokan gondolnak mágia meg okkultizmus keretein belül, ha ilyen embert megpróbálnak elképzelni, nagyon rossz úton járnak.

Sok ilyen ember van mint én, rájött hogy tudja ezt a tudást önmaga megsegítésére felhasználni.Én a túlvilágra viszem a titkomat, soha senkinek nem fogok ebben segíteni, de legalább elmondhatom hogy amit akartam eddig, mindent megtudtam csinálni.

Üdv

egy balkéz ösvényén járó vándor

2022. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért mert lottót nem játszani kell ha nem működtetni, annak van értelme.
2022. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Paczalos István ***** válasza:
Szerintem ha egy ember értelmes, nem akar így feltűnő módon meggazdagodni. Sokkal egyszerűbb a tőzsde/ Forex. Az nem annyira feltűnő, és sokkal nagyobb pénzek vannak benne.
2022. febr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!