Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez jelezhet valóban ikerterhes...

Ez jelezhet valóban ikerterhességet?

Figyelt kérdés

Egy héten belül 3 különböző helyen vásárolt 3 tojás esetében is dupla sárgáját találtam. Anyósom szerint ez azt jelzi, hogy ikreket fogok szülni. Ami még fontos, hogy két napja lett pozitív a terhességi tesztem.

Lehet tényleg iker, vagy ez inkább a véletlen műve?


2022. febr. 6. 19:25
 1/4 Grimfox ***** válasza:
82%

Véletlennek biztos nem véletlen, de az ilyen jelek általában csak babonaként léteznek. Ettől függetlenül persze lehetnek ikreid.

Ha te magad válogatod össze a tojásokat, akkor lehet köze a terhességedhez, de ha veszel egy random doboz tojást, és abban van dupla sárgás tojás, az nem kapcsolódik közvetlen. Ha te válogatod össze, akkor sem jelzi az ikerterhességet, inkább azt jelzi, hogy vágysz egy ikerterhességre, vagy épp tartasz tőle.

Akár azok, akár nem, gratulálok a várandóssághoz.

2022. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem csak jelentheti, de elég valószínű is!
2022. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de mindenképp írd le, ha kiderült.
2022. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes ágon 3 iker van/volt a családban.

Anno két egymástól tejesen független cigány jós (akik erről nem tudtak, az más kérdés miért állok le ilyenekkel, de fiatal voltam és féltem tőlük :’D ) is ikreket jósolt nekem, majd amikor terhes maradtam a párom valamiért úgy utalt mindig rá, hogy a babák, plusz egy barátnőm is valamiért úgy kérdezett rá, hogy mi lesz a nevük?… szóval eléggé paráztam :D de teljesen egyedül van odabent hálisten, hacsak nem én leszek az egy a milliárdból akinek a szülésig nem veszik észre a kettőt :D 23hkm

2022. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!