Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van aki megtalàlta az ikerlàng...

Van aki megtalàlta az ikerlàngjàt?

Figyelt kérdés

[link]


Ha hinnék ilyen joslàsokba akkor 10éve vàrnék mert mindig ugyanezt mondjàk..ja és letiltanànak az irogatàsról trollkodásról.és várj majd ő fog jelentkezni..


2022. febr. 21. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Te haragszol ràm meg nemtudsz megbocsàjtani?mibe kellett volna hinnem?honnan tudjam mi kinek szolt mennyit kell vàrni meg megmondtam én ha utàlom is a zsarolomat nem akarok neki rosszat..


Ha ott àlltàl mellettem miért nem éreztem?én egyedül voltam..tudom a hibàimat..tudok az összeroppanàsomról és hogy nem volt pénzem pszihologusra..most van de màr nem akarok elmenni nem sok de ami nekünk 4ünknek kell az megvan mindenünk..én akkor a kicsiből is adtam volna neked 2milliot hogy kitudj lépni-engem annyival zsaroltak hogy annyit tegyek le és akkor elmegy nem bànt nem nyomja ki a szemem stb.én az utolsomat is neked adtam volna hogy segitsek neked..te tehetős vagy mégsem segitettél..hànyszor kértem bàrcsak àtlagember lettél volna a szomszédból akkor nem jàtszmàztàl volna velem..

2022. febr. 21. 17:52
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én találkoztam Vele, azóta is depressziós vagyok attól, hogy lekúrt mással
2022. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A szellemem túl bőlcs, hogy egyesülhessünk.

Csak 80% alattiak egyesülnek ezen a bolygón.

2022. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha megtalálta is, bizonyítani nem lehet, hogy tényleg ikerláng.
2022. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem bizonyítható?
2022. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Mert az ezotériához tartozik.

Ha a lélek/szellem léte nem bizonyítható, akkor a "rokonlelkek" és az "ikerláng" sem.

2022. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam
2022. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a Dakini egy beteg csaj..

Szellemekkel beszélget.. Konkrét kislitániákat üzennek általa órákon keresztül...

(amikor állítólag csak képeket és egy egy szót mutatnak mások szerint. Akkor ki hazudik?) Persze...

Akkor nekünk miért nem súgnak ezek a szellemek???

Ez a szöveg is amit néha elenged, hogy boldog leszel, vagy az általad kiszemelttel vagy mással...

Nagy jövő látás.. Ja nem!

2023. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ikerláng kapcsolat potenciálisan nehéz, sok fájdalommal lehet tele. Ezért általában csak érettebb korban történik meg, mikor az ember már felszedte a hozzá szükséges készsegeket az életében.
2023. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!