Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Saját készítésű rúnakövek...

Saját készítésű rúnakövek ajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmegyek hamarosan a munkahelyemről és akiket nagyon szerettem szeretnék nekik rúnaköveket készíteni, mindegyike mást-mást festek hogy adja az energiát. Szerintetek jó ötlet? És melyik rúnát javasoljátok?



2022. febr. 24. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát mindenkinek olyat adj, ami illik a személyéhez.
2022. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó ötlet
2022. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
40%
Èn is kaphatok?
2022. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
93%

Én teljes rúnakészletet is adtam már ajándékba. Mondjuk olyannak, aki tudta használni. Ha nyitottak erre, akkor jó ötlet. Vallásos kollégáknak nem javasolt ilyet adni.

Szerintem személyiség alapján válaszd ki, kinek milyen rúnát adsz. Akinek gondjai vannak a a mindennapi erő összeszedésével a munkához, annak siegel/sowilo rúnát lehet pl, aki védtelennek szokta érezni magát, annak odal, vagy algiz rúnát, aki hajlamos a letargiára, annak wyn/wunyo, és így tovább.

2022. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!