Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valami olcsóbb fajta tarot...

Valami olcsóbb fajta tarot kártyát tudtok ajánlani? Vagy hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Régóta szemezgetek már velük és voltam is már könyves boltokban de 6 k a minimum amit elkernek érte. Meg sosem használtam ilyen kártyát ki szeretném próbálni ismerkedni vele, hogy mennyire való nekem de lehetőleg valami olcsóbb kártyával. Illetve néztem, hogy cigány kártyák is vannak azok mennyire használhatók joslashoz? Vagy hol érdemes kártyákat beszerezni?

2022. márc. 6. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtass ,aztán ragaszd rá valami más kártyára,annál olcsóbb nincs
2022. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is sokáig kerestem normális kártyákat. Mind a tarot, mind a cigánykártya használható jósláshoz. Nekem jelenleg Waite-féle tarotom van, azért szeretem mert rengeteg szimbólum van a képeken. De elméletileg teljesen mindegy, hogy milyen eszközt használsz. Ha semmiképpen sem tudsz hozzájutni a kártyákhoz, akkor próbálkozz valami mással. Pl. dobókockából is lehet jövendölni. A régi időkben sokféle módszert alkalmaztak. A római papok pl. többek között a madarak repüléséből olvasták ki a jövőt. Akár te magad is kitalálhatsz valamilyen módszert.
2022. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Először járj utána, ha jósolgatni akarsz lenormandot vagy cigányt vegyél, a Tarot kicsit más irányú.
2022. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve még azt olvastam ezeket ki kell veretni használat előtt. Ez mit is jelent pontosan?Elnézést nem értek hozzá és túl sok varriacoit olvastam.
2022. márc. 7. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Olcsóra ajánlatot nem fogsz kapni, hiszen nem adják olcsón azt, amivel jól lehet keresni.
2022. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Wish-en, aliexpress-en a legolcsóbb. Én is aliról rendeltem múltkor egy új paklit, 3 ezerért.
2022. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-6 ezer, de sokhoz adnak használati könyvet, ami oké hogy kicsi, de külön 1-2000 lenne egy ilyen kis könyv is, ha nem több manapság.
2022. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
+ 78 lap azért nem egy kispakli.
2022. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!