Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jeleknek számítanak?

Jeleknek számítanak?

Figyelt kérdés
Mostanában, akárhány Topjoyt veszek az összes kupakban valami helyzethez illő üzenet van. Pl egyszer szar napom volt egy régi barát miatt, és azt kaptam, hogy lépj túl rajta. Az első szándékos vágásom után az jött, hogy nincs értelme ezt tenned. Egy depressziós korszakomban azt kaptam, hogy változtass a dolgokon. Tegnap pedig beszéltem pár mondatot egy régi baráttal (igen, ugyanarról van szó) és ma is váltottunk pár szót, és az volt az üzenetem, hogy az élet élvezet hozzá. Szerintetek ezek valami jelnek számítanak?
2022. ápr. 7. 21:38
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
58%
A jel mindig szubjektív. Illetve az a fajta jel, amire te gondolsz. Ha te jelnek tekinted, akkor jel. De csak akkor, ha te annak tekinted. Más véleménye csak akkor számít, ha te magad számításba veszed ez ügyben. Ez ilyen mértékben szubjektív.
2022. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy kaphatnék tök értelmetlen üzeneteket is, mint pl #csapatási, de mindig beleillenek ah adott helyzetbe...
2022. ápr. 7. 21:48
 3/11 Grimfox ***** válasza:
50%
Ez másokkal is előfordul, viszonylag gyakran, de nem tulajdonítanak neki jelentőséget, így számukra az nem jel. Akkor jel, ha te felfigyelsz rá, és jelnek tekinted. Ez olyasmi, amivel mondjuk érdemes vigyázni, mert könnyen babonássá tehet.
2022. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Én évek óta figyelem a topjoyos üzeneteteket. :D Komolyan. Van, hogy jel, van, hogy nem az. Ez tényleg teljesen szubjektív, ahogyan érzed.
2022. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vannak jelek, de ez inkább karma kategória szerintem…

Én a saját életemben folyton kapom őket, sajnos csak rosszakat, mert nekem balsorsom van.

De mások életében is szoktam őket látni, hiszen annyi jó dolog történik velük, ami nem lehet véletlen

En azt gondolom hogy irányítás alatt vagyunk és ilyen jeleket kapunk, az okát már nem biztos hogy tudom… viszont amennyi jelet és összefüggést én kapok, az már nem lehet véletlen…

2022. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Az élet elvezet hozzà nem ezek a hitegetések..


Meg az angyaltoll az iroasztalon stb :)


Meg a kollégàtol a lélektàrs feliratu kola és még mondja is hogy nekem szol..meg a bikinis csaj mert látta a privàt képem .. jeleket hagy de eltünik..


Ilyen a sors.. mi meg kutassuk?! Vagy elkellett volna màr ott engedni az egészet .. de belementem a jàtékba mert hittem a jeleknek..

2022. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Akkor kedves mindenki, az 5ös válaszoló vagyok. Soha életemben egy árva topjoy reklámot nem láttam sehol, soha nem kerestem rá, erre ma éjjel 3 perccel ezelőtt ez fogadott az instagramon, pont miután elolvastam a kérdésed és miután leírtam ezt a választ. Tessék, ezek után aki bármilyen formában jártas az ezoteriaban, azt tudja nekem mondani hogy nem kapom a jeleket és nem irányítja valaki a dolgokat? Mindjárt sírok a félelemtől. Ez egy valós sztori, látszik is a képen hogy hirdetés.

Na most adjon valaki tanácsot hogy ne legyek rosszul a félelemtől…

2022. ápr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a szösztől félsz??
2022. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem félek. Ezt miből számoltad ki?
2022. ápr. 8. 20:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs, utána néztem, hogy nem nekem írtad
2022. ápr. 8. 20:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!