Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet olyan hogy valamit...

Lehet olyan hogy valamit jósol a kártya,azonban időközben az emberek és körülmények változása miatt ez mégsem úgy lesz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jóslatot.Hogy ne menjek bele egy kapcsolatba,mert érzelmileg csak ki fog használni.Lehetséges,ha tisztázzuk a gondjainkat,és ez mégsem történik meg?mennyire biztosan látja a jövőt a kártya?

2022. ápr. 16. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lehetne. Nem mindig jön be. Sőt, az is igen csak lehetséges hogy félreértjük. Rosszul olvassuk.
2023. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Legalábbis jó kifogás sose rossz


Ha nem jön be a jóslat

2023. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Akkor mi értelme van, ha nem pontos a jóslat és félreértelmezhető?


Ez csak egy gyenge kifogás és szeretném, ha valaki demonstrálná milyen egy helyes jóslat.

2023. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem minden kàrtyavetô jòs ért a jòslàshoz. De vannak valòban igazi jòsok, akik meg tudjàk mondani, hogy mire szàmithatsz. Tapasztalatból mondon, vannak „sarlatànok“, de vannak igazi jòsok, akik mesterien értenek a kàrtyàkhoz és az igazat jòsoljàk.
2023. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igaza lett.Kihasznált.Én zártam le,amit akkor,és sokáig el se tudtam volna képzelni...
2023. júl. 8. 05:12
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

#15

Most olvasd el a saját kommented és se füle- se farka a kommentednek.

2023. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!