Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van esetleg itt olyan szemely...

Van esetleg itt olyan szemely aki hajlando nekem akarmilyen modon is(de megbizhato) josolni?

Figyelt kérdés
Utolso mentsvaram. Nagyon oda vagyok,kb az ongyilkossag szelen allok. Nem tudom mit tegyek,2 valasztas lenne az eletemben. Hatha valaki ..penzem nincs sajnos,szoval ingyen gondoltam,de megertem ha igy nem vallaljak. Vagy esetleg valahol valami ?
2022. máj. 10. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Önts ólmot!


A konyhában megoldható.

2022. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én jósolok neked. Mire vagy kiváncsi?
2022. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nariel.hu
2022. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ó jaj. Ehhez nem jósol senki. Öngyilkosnak lenni nem jó karma. Még egy ilyen világban is mint ez.
2022. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én jósolok:


Nagyon hosszú életed lesz.


Ha a 2 döntés közül azt választod amelyik utazással jár, akkor a kezdeti nehézségek után meg tudod magadnak teremteni azokat a körülményeket amikre mindig is vágytál.


Lesz társad is, szeptember körül rád talál a szerelem.


Onnantól kezdve kiegyensúlyozott és boldog életed lesz.


Üdvözlettel : Pythoness

2022. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem látok szepttember körül szerelmet. Sőt. Semmi hasonlót.


Nem lesz nagyon hosszú életed sem, ahogy látom. Jelenlegiek alapján 69-72 éves korra számíthatsz, erősen a 72 felé korelálva.


Nem látok utazást. Max olyat, hogy autózz el valakihez, de nincs semmi utazás.

És mindkét döntésnél nagyon hasonló a végkimenetel, nincs semmilyen mindig vágyott körülmény.



Ha leírod nekem, miről szeretnél dönteni, és a két helyzetet egy egy szóval szimbolizálnád, pl időigényesebb, könnyebb, akkor megpróbálom megnézni, bár nem vagyok konkrétan jós.

2022. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ohhh......jós pàrbaj ?!? 😳
2022. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7# mindig felbukkan itt a gyakorin egy két ilyen kötekedő aki már lecsengett kérdések végébe belerongyol és osztja az észt, cáfol és majd ő megmondja a tutit.


Itt ugyanez történt.


Ha megnézed, látszik, hogy az első csupa pozitívat írt, erre idejött ez a varjú károgni és csupa negatívat "látott".

2022. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj le a helyi trafikba és vegyél 3db teljesen egyforma lottószelvényt.

Mindegy, hogy milyen lottó, az a lényeg, hogy egyformák legyenek, legalább négy számjegyet tudj megtippelni, és 1-től százig legyél rá képes.

Jelöld be mind a hármon a következő számokat:

5, 4, 54, 23

Nagyon fontos, hogy mind a három szelvényen ugyanezek a számok szerepeljenek, a többi megjelölendővel ne foglalkozz, csak találd ki magad! Tehát, ha 5 számjegyet kér a szelvény, akkor a fenmaradó egyet találd ki te., ha 6, akkor a fenmaradó 2-t találd ki te. stb..

Sok sikert.

2022. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# Teljes mértékben illogikus. 😵
2022. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!