Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon lesz barátnőm?

Vajon lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Valaki meg tudja jósolni nekem, hogy lesz barátnőm a jövőben? Eddig még nem volt, de nagyon szeretnék. Valamint ha igen lehet tudni hogy milyen? Hogy néz ki és milyen személyiségű? Már találkoztam vele valaha? Nagyon kíváncsi vagyok...

A válaszokat köszönöm!



2022. jún. 18. 23:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Biztos hogy lesz, főleg ha teszel is érte
2022. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Lesz. Kicsit duci, barna hajú és barna szemű. Kedves, de nem túl okos. Még nem találkoztál vele.
2022. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A közeljövőben lesz? Nálam fiatalabb vagy idősebb? Mennyire lesz mély a kapcsolatunk? Valamiért úgy érzem hogy ő fog nálam kezdeményeni. Ez igaz? És van szemüvege is?
2022. jún. 19. 07:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondolod komolyan , hogy interneten keresztül valaki csak úgy megjósolja neked ? nem lenne egyszerűbb tenni érte, hogy legyen ? Menj és keress olyat magadnak aki tetszik neked és akivel együtt akarsz lenni
2022. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A 2-es viccelt, viszont úgy láttam, komolyan vetted, úgyhogy inkább leírom: nem fogja neked senki megjósolni, pláne nem neten. Tégy érte, és lesz barátnőd. Ha ülsz otthon és várod a pizzafutárt, aki kivételesen egy hölgy lesz, akkor sajnos kevés az esélye. De ez nemcsak rád igaz, hanem mindenkire. A barátnőért tenni kell, nem várni rá, hogy berepüljön a sült galamb a szádba.
2022. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyot igazat szólnak az előttem lévők. Annyival egészíteném még ki, hogy fel kell készülni hogy fogsz visszautasítást kapni, de az ne vegye el a kedved! Akkor sem ha 10-en vagy többen utasítanak vissza! Nem szabad feladni.
2022. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na de most komolyan gondoltam a kérdésemet. Igazából az fontos hogy lesz és ha igen mi lesz?

Tudom hogy nekem kéne ezzel foglalkoznom de már számtalanszor hallottam hogy nekem kell tenni a barátnőért.

Ha lehet olyan személy válaszoljon, aki tényleg tud jósolni nekem.

2022. jún. 19. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, lesz! Most jósoltam ( eskü) Menj és keresd meg.
2022. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A bajt nem kell keresni jön az magától is.
2022. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8-as más módszerrel nem működik a dolog? Tehát ugyanúgy lesz barátnőm akkor is ha befolyásolom a cselekedeteimet?

9-es ez alatt mit kell érteni hogy 'nem kell keresni a bajt'?

2022. jún. 20. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!