Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jelent valamit?

Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár hónapja egy nyakláncomra ráraktam egy gyűrűt azzal az indokkal hogy ingázom.Ez be is vált,azonban azóta nem szedem külön a kettőt egymástól,mert akkor rossz érzésem lesz.A nyaklánc egy rózsaaranyból készült lánc picit nagyobb keresztes medállal,a gyűrű pedig szerintem bizsu de a vörösarany szín és az ezüst szín található meg benne.Így hordom a nyakamban is ugyanis biztonság és védettség érzetet ad.Van ennek valami jelentősége vagy csak én "ruházok" fel neki?A válaszokat előre köszönöm:)

2022. jún. 20. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos és nem védettség érzetet ad, mert démon van benne, nem tesz jót az egészségnek! Meg kell semisíteni az ékszert, akár hiszed, akár nem hiszed,akkor nem kérdés jelent valamit?
2022. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!