Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon véletlen vagy tényleg...

Vajon véletlen vagy tényleg bejött a jóslata?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Kicsit hosszú leszek .

Voltam kb tavaly noverberben egy természet gyógyásznál ,aki jósolni is tudott. Arab származásu idős bácsi volt ..


Elővett valami bibliát és a maga nyelvén mondott valamit (pár mondat volt) mint ha valami ima lett volna ,de nem a mi nyelvünkön ..


Elkérte a születési dátumom es anyukam nevét .

Elmondta hogy mi volt régen .. mivolt épp akkor mikor voltam nála . És hogy mi vár rám .


Nos azt mondta hogy külföldön fogok férjhez menni és sikeres leszek .


Képzeljétek el hogy idén szerelmes lettem ,és ugy hozza az élet magával hogy menjek a szerelem utan . .

Hozzateszem eddig soha nem vonzott a kulfold es azt is mondtam mindig hogy nekem valami nagyon nagy vlmi kell h tortenjen hogy elmenjek innen .. abszolút nem vonzott soha es meg most is tartok tole kicsit ..


Szerintetek? Azota voltam meg egyszer nem ismert meg . Nem is mondtam hogy voltam már nalla. Ugyanazt mondta kb mint eloszor . Adtam neki kepet a paromrol es azzal is elmondott vlmi imat es bele latott h milyen ember .. csupa jot mondott rola . Es azt mondta ugynezki hogy ő lesz az enyem.


Mit gondoltok errol?


2022. jún. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy kérem szépen megírni az elérhetőségét és hogy mennyi nála a tarifa!
2022. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy megtalálom a tökéletes férfit ha teszek érte, de nem tettem érte mivel hetero férfi vagyok.
2022. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne az elérhetősége
2022. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elmondta neked. Te erre gondoltal. Bevonzottad. Ezt vagy o talalta el vagy te vonzottad be magadnak. A lenyegen nem valtoztat. Elvezd. Velem is ez tortent.
2022. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vonzottam beee . Sőt .. szeretem sz itteni életemet. Eszem ágába nem volt kimenni külföldre
2022. júl. 6. 04:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!