Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya lapok összeolvasá...

Cigánykártya lapok összeolvasásában segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy ideje úgy érzem mintha teljesen kiégtem volna lelkileg, nem érdekel a munkám amit eddig imádtam, feszült ingerült vagyok másfél éve tart már ez az állapot szóval a kérdésem az volt hogy miért/mi miatt nem tudok boldog lenni? Ezek a lapok jöttek ki

Katonatiszt, özvegyférfi,bíró,hamisság,ház,özvegyasszony tudom hogy a kártya sosem hazudik max az értelmezés rossz ezért is kérném egy jártas ember segítségét. Köszönöm


2022. júl. 11. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

És volt vmi gond a munkahelyen? Mert a lapok utalhatnak, hivatalos helye, munkahelyen történő hamisságra, pletykára, rosszindulatú munkatársra.

Otton egy idősebb nővel lehetnek gondok.

Hiányozhat a szerelem, a nagy ő.

2022. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Én pikk ászra húztam rá a stüszi vadászt. Azóta nem tudok rendesen aludni.
2022. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világ hülyébb tőle.
2022. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy jártas írjon. Nem vagyok jártas, ezt el kell mondanom, de műkedvelő, így azért leírom, ami eszembe jutott. Ha egyáltalán nem tudsz kapcsolódni hozzá, akkor csak hagyd figyelmen kívül.

Nekem ami elsőre lejött, hogy egy tapasztaltabb férfi (főnök???) olyanért von felelősségre, vagy olyan dolognak viselteti el veled a következményét, amihez nem is neked van közöd, hanem az ő privát ügye. Ez a következmény lehet, hogy pl szigorúbb veled/mindenkivel, plusz szabályok betartására kötelez, fegyelmet tart, ami a saját magánéleti problémájából fakad, de egyénként neked nem sok közöd van hozzá.

2022. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!