Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy lehet az,vagy van az,hogy...

Hogy lehet az,vagy van az,hogy x jóssal rengeteg ember elégedett, nekem meg csak össze- vissza magyarázott,amiből szinte semmi sem sikerült ?

Figyelt kérdés
Rengeteg pozitív visszajelzés vendegeitol, így imádlak,úgy imadlak, te vagy a legjobb,tupontos vagy, minden szavad bejött. Nekem meg szinte semmi abból ,amit zagyvalt
2022. júl. 22. 12:27
1 2
 1/20 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha leírva olvastad a véleményeket, arra nem érdemes adni. Könnyen hamisítható, önreklám.

Ha valaki tényleg úgy érzi, hogy neki bejött, amit mondtak, igaz volt rá a sok zagyválás, az azt jelenti, hogy ő vágyott arra, hogy ezeket hallja, hagyta magát megvezetni, és utána figyelte, mikor történik valami, ami hasonlít a jóslatra, és amikor valami történt, amire rá tudta húzni, összecsapta a kezét, hogy na ezt is előre megmondta. A jósok, akik nem tudnak jósolni, csak beszélni, általában ezt csinálják. Sok általánosságot mondanak, közben figyelik a reakcióidat, puhatolóznak, kérdezgetnek, hogy olyan irányba tereljék a szót, amivel elégedett leszel. Ha ez nem jött össze, akkor vagy te vagy kicsit öntudatosabb, avagy szkeptikusabb, mint a többi vendége, vagy nem sikerült olyan irányba terelnie a szót, mint ami neked tetszetős lett volna.

2022. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Személyesen is ismerek olyat,akiknek bejöttek az általa megfogalmazott " joslasok."

De tényleg úgy,hogy szó szerint.. ezekre nem tudom,mi a magyarázat..de ettől függetlenül így hiteltelen a szememben az adott " jós "

2022. júl. 22. 13:18
 3/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Mert nagy eséllyel hiteltelen is. Ha általánosságokban beszélsz, akkor persze hogy bejön, amit mondasz. "Valami jó fog történni a közeljövőben". Idén ez necces kijelentés, eléggé nem sok jó történik az emberekkel, de lyen általános kijelentések esetén tényleg bejön, amit mond. A kuncsaft figyelni fogja, mi történik, és ha történik valami jó, arra rá tudja mondani, hogy ezt megjósolták. Ezután, amikor elmesélik, eltúlozzák a dolgot, hiszen úgy érzik, valami különleges történt. Még a valódi, hiteles jós sem 100%-ban pontos, nemhogy egy csaló.
2022. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyen általánosra gondolok. Két ismerősömnek szó szerint megmondta a jós, hogy illető xy mit fog neki mondani. Vagy parkapcslstban kibekul - e az Exevel. Azt mondta neki,igen,elindul vmi,de ahhoz az ismerősömnek kell kezdeményeznie. Akkor hihetetlennek és lehetetlennek tartotta azt, majd pár héttel később az elet úgy hozta, hogy valóban ismerősöm szorult a segítségére, írnia kellett neki,majd az ex találkozni hívta és alakulnak a dolgok. Ez akkr mi?
2022. júl. 22. 13:33
 5/20 Grimfox ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék-ha másnak ilyen pontosan meg tudja mondani a jövőt, neked miért ne tudná?

Attól függ, milyen pontosan tud valakinek dolgokat mondani, hogy mennyi információt sikerül az illető életéről megtudni beszélgetés közben. A legtöbb jós "hot reading"-et használ, néhányan a "cold reading"-et is el tudják sajátítani, és ez alapján gyűjtenek információt az adott ügyfélről(az idézőjeles kifejezéseknek utána tudsz olvasni neten, van róluk összefoglaló leírás). Ha elég információja van az ügyfél életéről, nem annyira nehéz előrejelzéseket közölni. Ugyanakkor ha az ügyfél nem hagyja, hogy olvassák, akkor csak légből kapott dolgokat tudnak mondani.

2022. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És a számmisztika + kártya kapcsolata ? Ez a szóban forgó holgyemeny az adott ember születési év,hónap,napból számolja ki pl hogy mennyire illik össze a kiszemeltjevel. Ehhez használ ezek után kártyát. Tehát szerinte szammisztikailag én és kiszemeltem egymásnak vagyunk rendelve. Ugyanakkor kérdeztem egy másikat is,szammisztikailag ugyanazt mondta kettőnk dátumáról,amit a szóban forgó jós hölgy.
2022. júl. 22. 14:10
 7/20 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez nem az ő jóslata, hanem a számokról a számmisztikai könyvekben ezt írják. Ha két különböző ember ugyanazt számolja ki, az eredmény ugyanaz lesz. A könyvek ugyanazt írják az adott eredményről. Minden tankönyvben szerepel, hogy 3+4 az 7. Ahogy az is, hogy a 7 egy páratlan szám, valamint prímszám. Ugyanígy a születési képleted, bárhogy számolod, ugyanaz lesz. A könyvek pedig ugyanazt írják róla. Már ha nem valami random könyvet vesz az ember alapul, amit hasraütésből írtak...

A jóslat a jós saját megérzése, előrelátása, amit egy segédeszközzel vált ki. Emellett egy igazi jós meg fogja mondani, ha nem tudja a választ a kérdésedre. Ez is jobb neki, mint egy téves jóslat miatt elveszteni a hitelességét.

2022. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a karma? Mindkettőjük szájából elhangzott,hogy karmikus kapcsolatban vagyunk, nagy karmank van. Azzal a különbséggel,hogy az a jós, akiről eredetileg kérdeztem,azt mondta, együtt leszünk,meg van írva ,míg a másik azt,hogy együtt lehetünk, a lehetőség megvan, a szabad akarat dönti el
2022. júl. 22. 14:24
 9/20 Grimfox ***** válasza:
A másodiknak igaza van, még ha nem is jósolta, hanem csak úgy mondta. Attól, hogy két ember között karmikus kötelék van, még nem jelenti, hogy együtt lesznek, vagy egyáltalán lesz bármi kapcsolatuk. Ez a szabad akaratukon, döntéseiken múlik. Ha az lenne a karmátok, hogy mindenképpen együtt kell lennetek, nem lenne más út, akkor a kérdés sem merülne fel, hogy együtt lesztek e. Akkor egyszerűen megtörtént volna. Azért hozzá kell tenni, hogy ritka az olyan karma, ami ennyire kényszer jellegű. És ezek a kényszerek általában már születés előtt jelen vannak.
2022. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta a második,hogy rajtam múlik, a türelemre tanít, arra,hogy mennyit vagyok képes várni.
2022. júl. 22. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!