Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan sorselemző, vagy...

Van olyan sorselemző, vagy bármilyen ezotériaval foglalkozó ember, aki mar bevált valakinek es tenyleg ért hozzá? Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el pszichiáterhez járni, de úgy érzem nagyon nem veszik komolyan a gondjaimat. Vele, vagy bármelyik pszichológussal nem tudom felhozni a spiritualitast. Kezdek beleőrülni abba, hogy a saját es a családom sorsán gondolkodom, rengeteg rossz dolog történik velünk folyamatosan hihetetlen körülmények között, amikre józan ésszel nem lehet magyarázatot találni. Muszáj beszélnem valakivel, akinek tényleg van köze az ezoteriahoz, pedig annyira nem is hittem benne eddig. Egesz nap kenyszergondolataim vannak ezekkel a rossz dolgokkal kapcsolatban, rengeteget sírok es mar nem bírom tovább.
2020. jún. 20. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért ne zuhanj össze,mert materialisták vesznek körül,én nem vagyok szakember de szívesen meghallgatlak talán együtt kitalaláljuk mi lehet a probléma,írj privit ha gondolod..
2020. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A karma fogalmát ismered?
2020. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A karma fogalmát? Akkor ha te ennyire benne vagy a témában, mit tudsz elmondani a karmáról? Es hogyan tudod összefüggésbe hozni azzal amit most ide leírtam? Azzal a semmi információval, amit megadtam a családomról es magamról? Es a karma elve alapján hogy magyarázod, hogy mocskos férgek élik világukat, egy ártatlan gyereket pedig borzalmas baleset ér? Egyből rengetek sebből vérzik a dolog. Másrészt nem itt fogok segítséget kérni ismeretlen forumozoktol, azt kérdeztem, hogy ismer-e bárki hiteles ezoterikus “szakembert”.
2020. jún. 20. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Kettes válasz adója vagyok.


Ha még a karma törvényét sem ismered, hiába mész spir. gyógyítóhoz, nem állsz készen a gyógyulásra. Egyáltalán mi alapján született az a tévhit a fejedben, hogy spirituális vagy?

2020. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyes vagyok,meggondoltam magam...Te ne írj...soha..Már az első mondatomnál elvéreznél az ezoterikus szótárak meg számodra elfogytak a boltokból.Hiteles szakembert a guglival találhatsz,de nem fog veled mit kezdeni,menjél templomba..
2020. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy en magam spirituális vagyok. Sajnos szorongok, ezért minden rossz dolog, ami történt velünk folyamatosan ott van a fejemben, ezért jutottam el odáig, hogy talán spirituális oldalról is meg kellene közelíteni a helyzetemet. A karma létezése pedig abszolút nem bizonyított, eddig nem is érdeket soha, úgyhogy valóban csak felszínesen vagyok tájékozott a témában, de nem is gondolnám, hogy ez alapműveltség lenne az eletben.
2020. jún. 20. 21:59
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös, szerintem eddig is érzékelhetted, hogy eszem ágában sincs írni. Nyilván nem fogok magukat spirituális szakembereknek gondoló vadidegenekkel hosszan levelezgetni... Egyébként a világon semmi értelme annak amit írsz plusz még kőbunkó is vagy, kiváncsi lennék hogy adsz “spirituális tanácsokat” az embereknek...
2020. jún. 20. 22:03
 8/13 anonim ***** válasza:
A karma nincs bizonyítva. A spiritualitás az bizonyítva van?
2020. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A spiritualitás egy világnézeti forma. Az, hogy azon belül nyilván semmit sem lehet bizonyítani egy másik kérdés.
2020. jún. 23. 01:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Értelmesnek tűnsz. Szerintem személyiségzavarosokkal van tele a családod, mint kb mindenkinek. Az ő évtezedes-évszázados működésüknek "köszönhetően" olyan önsorsrontó tudatalatti programok működhetnek sokakban, amik véletlennek, a sors akaratának tűnhetnek.

Ezzel együtt én is azt látom, hogy a gonosz emberek bizony kapnak erőt valahonnan, vannak olyan véletlenek, amik őket segítik. Nem tudom én se megmagyarázni, nem tudom, egy spirituális szakembernek erre lehet-e ráhatása, szerintem nem nagyon. Amit tehetsz szerintem, hogy megpróbálod kiszűrni a mérgező személyeket az életedből, nem adsz teret a hatalmuknak. Vigyázz, mert sok mêrgező személy önmagát a legnagyobb áldozatnak, mártírnak állítja be. Arra figyelj, hogy milyen érzés fog el a személy jelenlétében, cselekedetei következtében, ne arra, hogy mit mond. Ha kell válj el, költözz el, segíts az áldozatoknak elköltözni, megerősödni. Évekig tartó folyamat lehet, de amikor látod, hogy valaki, akit szeretsz, magához tér, kivirágzik, mikor kiszabadul a családi terror alól, az kárpótol mindenért.

2020. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!