Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Noi portal tapasztalata kinek...

Noi portal tapasztalata kinek van? Sajat negativ elmenyeim.

Figyelt kérdés

sziasztok!

Aki szeretne ingyenes josolgatast egy jo tanacs mert masok hibajabol tanul az okos... en marha voltam de gyanus lett a dolog bar igaz hogy egy par ezeresem banja a dolgot :(

a lenyeg az hogy akkora nagy KAMU az egesz hogy hihetetlen.

Ahanyszor teszed fel azt a kerdest mas nick nevvel annyi mas valaszt fogsz kapni.

A parom email cimere szorol szorol ugyan azt a dolgot kuldte el csak a nevet cserelte ki es meg hozza irt par dolgot.

Kolleganomnek is josolt, :)

kitalatunk egy storyt arra joslot amit a szajaba adsz arra valaszol. hetek ota tesztelem irok kulonbozo kerdeseket majdnem az osszes joslattal talakoztam mar amit irt !! szoval.... ti tudjatok egy jo tanacs...


2010. okt. 3. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezt előre sejteni lehetett.
2010. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
adtam egy esélyt kár volt :)
2010. okt. 3. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

mutasson nekem vki egy jóst/jósnőt, aki nem kamuzik ..:) De komolyan .. én is tudok az elmodottakból evidens dolgokat kihozni ..

HA egy telefonos jóslásba betelefonál egy idős rekett hangú néni és az egészségéről kérdez, 99.9 %, hogy betegesjedik .. onnan már nem nehéz betippelni, hogy izületi vagy reumatikus gondjai vannak .. FAKE az egész!

2010. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes,nekem általában bejön,amit egy bizonyos jósnő jósol. A legtöbb jósnő tehetségtelen, ill. nem jönnek be a jóslatai.De van,akié bejön...pl Katáé a női portálon
2010. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem ez nem jött be,,,

es nem is banom csak azt hogy ennyire magamra vettem..

2010. okt. 4. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Neten nem érdemes jósoltatni.Elmesélek egy sztorit, ha nem baj, szerintem érdekes, mert nem tudom hiszek e a jóslásban vagy sem.

15 éves lehettem kb. barátnőmmel suli előtt mindig beültünk egy cukrászdába.Amikor oda indultunk, megállított egy nő az utcán, hogy jósolna nekem vagy neki.Mondtuk, hogy nincs sok pénzünk, mivel diákok vagyunk, erre ő mondta, hogy jósol nekem és utána eldöntöm, mennyit fizetek.Mondom jó, egy próbát megér.Beszélt nekem egy fiúról, aki közel áll hozzám (leírta a külsejét, de akkor nem jutott eszembe, kire gondolhat), és mindig ki fog mellettem állni és valamikor összejövünk, de nem vele élem le az életem.Azt mondta 2 gyerekem lesz és egyet elvetetek vagy elvetélek.Kb. ennyire emlékszem az egészből amit mondott, ja meg hogy a két gyerekem más apától lesz, de egyik sem attól, akit fent említett.

Mondom, jól elszórakoztatott, adok neki 500 ft.-ot (mivel nem nagyon hittem el) 2 év múlva összejöttem a mostani pasimmal (akit 14 éves korom óta jó barátomnak tartottam, őt írta le külsőre a jósnő,már 22 vagyok) és volt már egy vetélésem.

Szóval nem minden jósnő hazudik, de ebben csak akkor lehetek teljesen biztos, ha már lesz 2 gyerekem 2 apától.:D

2010. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én kimondottan a női portálos netes jóslásra gondoltam.
2010. okt. 5. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak ilyen tapasztalatom van.

Kérdezni akartam egy bonyolult ügyben, privátban megbeszéltük, hogy küldjem el a pénzt stb...

Elküldtem, feltettem a kérdést, a jósnő meg visszaküldött egy tök általános választ, aminek jóformán semmi köze nem volt a kérdésemhez.

Írtam újra, hogy pontosítson már, mert ez így eléggé érthetetlen, de arra se méltatott, hogy visszaírjon.

Először és utoljára fizettem az ilyen netes marhaságért, nem is fogok többé.

Gondoltam, kipróbálom, hogy milyen is ez a jóslás.

Hát egy nagy lehúzás!

Beérkezik hozzájuk a pénz, írnak valami általánost, aztán "Szevasz!"

Ez volt a tanulópénzem, meg is érdemeltem, hogy ilyen marhaságra költöttem!

2011. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!