Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék valakit megrontani....

Szeretnék valakit megrontani. A szerelem térén. Ha van valakinek ehez tapasztalata az írjon. Ja és kíméljenek a szteptikus emberek:! :?

Figyelt kérdés
Han valakinek tapasztalata az írjon nekem emailt köszönöm:)
2011. jún. 14. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
egyrészt gonosz vagy, rosszindulatú. másrészt jó buta is, nincs olyan hogy rontás...
2011. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Vree ***** válasza:
43%
Nem jó ötlet, mert az átok visszahullik rád...A mások megrontása köztudottan veszedelmes és rendkívül rosszat tesz a karmádnak.
2011. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Miért az ezo-ba írod? A megrontás az egy szexualitáshoz kötődő fogalom, amikor egy fiatalkorúval szexuálsz.
2011. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Vree-nek igaza van.Nem szabad...Be jöhet árthatsz nekik, de magadnak még jobban.Ez is megéri neked? Szerintem nem érdemes...Sőt butaság már csak a gondolata is.
2011. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nincs jogod hozzá, hogy bárkit magadhoz láncolj aki magától nem akar kötődni hozzád! A szabad akarat törvénye úgysem engedi, hogy magadhoz kösd! Keress egy olyan embert aki úgy szeret ahogy vagy és nem a varázslat miatt! Hidd el tönkre teszed mindkettőtök életét! 24L
2011. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Dadim ***** válasza:
ha már varázsolni kell,hogy figyeljen rád,akkor ott már gubanc van
2011. jún. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Előszöris köszönöm....a normális válaszokat:) Ja és nem említettem véletlenul azt hogy kíméljenek a szkeptikus emberkék tisztelett a kivételnek:) Igen és tisztában vagyok azal mi a következményei stb...De ha meg kérhetnék mindenkit aki már ide ír hogy legalább normális szavakat írjon le de sérő szavakat köszönöm:)
2011. jún. 15. 06:42
 8/25 A kérdező kommentje:
Amugy tudom a módját hogyan rontsam meg...ha valakit érdekel vagyis tényleg érdekli akor az írjon nekem és el mondom hogyan kell....és remélem hogy sikerulni fog...Ja amugy azt csinálok amit én akarok...más szavára ugysem adok vagyis jobban mondva halgatok:D Amugy varázslat nélkuk is meg kapok azt akit akarok de ezt muszáj meg tennem mert aztaz ilettőt soha nem kaphatom meg:( de ha meg teszem ezt akor 100-az hogy meg kapom:d:)
2011. jún. 15. 06:50
 9/25 homo ludensz ***** válasza:
Soha nem sértenélek meg,mert ismeretlenül is tisztellek és ha én csak úgy lehetek kiemelkedőbb hogy más alatt gödröt ások,azt meg nem teszem. Sajnálom viszont hogy így el vagy keseredve hogy az imádottad figyelmét nem tudod magadra fókuszálni. Azt tudnod kell ha megalkudsz az mindig csak pótcselekvés lesz.
2011. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szija és köszi szépen ez nagyon rendes volt tőled...na én ijen embereket tisztelek mind pld...te vagy mert normális szavakat vágsz hozzám nem ugy mind egyesek tisztelett a kivételnek:) hát igen nagyon el vagyok keseredve hogy nem kaphatom meg:( De nembaj ha csak varázslat módján szeretne belém nem természetesen....De nem bánom amugy sokk dolgott ki próbáltam már az edigi napokban...pld...A démon idézéstól egészen a szerelmi rontásig...Na mindegy mégegyszer is köszönöm a normális szavakat:)
2011. jún. 15. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!