Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent az hogy már sokadjá...

Mit jelent az hogy már sokadjára is az akasztott ember lapja jön ki egy kérdésemre?

Figyelt kérdés

Kérem csak az válaszoljon aki hisz az ilyesmiben.



Nem először húzok lapot arra a kérdésemre hogy 10 éven belül meg fogom-e tenni. (Aspegeres vagyok, bpds meg egyéb bajaim vannak viszont a családom visszatartó erőt jelent, de nagyon kínlódok).

Eddig mindig az akasztott ember lapját húztam ki és azt hogy “igen”.

Igen nem jóslásról van szó.

Ez ma reggel is így történt mert éreztem hogy lapot kell rá húznom és MEGINT az akasztott ember jött ki és az hogy igen?

Mit jelent ebben a kérdésben az akasztott ember lapja?



2023. febr. 5. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Rosszat jelent
Jót jelent
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy magyaráznám, hogy ahhoz hogy sikert érj el, el kell engedned a kontrollt, és más szemszögből nézni a helyzetet, vagy a lehetőségeket. Ne akarj valamit görcsösen, ha elengedef, érkezik a megoldás is.
2023. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam akasztott embert.
2023. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvan kötve a kezed. Arra már próbáltál rákérdezni, hogy mit kell tenned ahoz, hogy...? Ez fejlődés szempontjából is érdekes és talán még útmutatást is kaphatsz. Amúgy mivel foglalkozol és mi az a bpds? Amúgy a kártyahúzások között, amennyiben ugyanaz a téma érdemes megvárni a 21 napot, addig újat nem fog mondani.
2023. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!