Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki stewardessként dolgozik és válaszolna néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Kimerítő munka?

Hogyan viselitek el, hogy alig látjátok a családotokat?

Egy másik országban a munkáltató fizeti a szállást vagy neked kell megoldani?

Jelentkezésnél milyen alkatú embereket vesznek fel? (Csak mert olvastam olyat, hogy ott min. 165 centinek kell lennie egy hölgynek + vékony alak, igaz ez?)


2015. ápr. 30. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ennél a munkánál ezek a leglényegtelenebb dolgok.Itt a kőkemény,átlagon felüli intelligencia,birkatürelem,pánikhelyzetek tökéletes kezelése,problémamegoldóképesség,tökéletes kommunikáció számít.Nem ismerek ugyan stewardess-t,de én úgy tudom elképzelni,hogy mondjuk van egy Budapest-Párizs járat,és akkor egy nap oda-vissza megy mondjuk kétszer,és a második visszaútnál letelik a munkaideje,megy haza a pesti lakásába.Bocsi,ha hülyeséget írtam,de nekem ez logikus lenne.:D
2015. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Budapeset- London járatok 2 éve láttam már nem annyira vékony stewardess-t, nem volt kövér, de azért vékonynak nem volt mondható, és alacsony is volt.
2015. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minimum magasság van, de nem az esztétika, hanem egy egészen gyakorlatias indok miatt:

Ha a stewie nem éri fel a gépen lévő csomagtartó rekeszt, akkor nem tud segíteni az utasoknak elhelyezni a cuccukat, ami pedig az egyik feladata :)

2015. máj. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi ez a minimum magasság? Én 168 cm magas vagyok. Szívesen dolgoznék stewiként, de én már 35 múltam...nem valószínű hogy felvesznek bár angolul nagyon jól beszélek. De ha esetleg mégiscsak szeretnék valamelyik légitársaságnál elhelyezkedni tudsz adni tippeket? :)
2015. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem vagyok penge a témában, pár éve húgom jelentkezett, onnan tudom :) Kb arra emlékszem én is, amit a kérdező mondott, 165 centi.

A társaságok és képző-közvetítő cégek honlapjain tudsz utánanézni jobban.

2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tanárnő válasza:
úgy emlékszem, nem magassági megkötés van, hanem hogy kinyújtott kézzel elérjen egy bizonyos magasságot (210 cm? talán)
2015. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok stewardess, de egyszer láttam a repülőn egy olyan kövér nőt aki alig fért el a sorok között...
2016. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!