Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már olyan, hogy valakinek...

Volt már olyan, hogy valakinek több jós is ugyanazt jósolta és mégsem következett be?

Figyelt kérdés
Három jós mondta számomra egy eseményről ugyanazt, ilyen esetben ti hinnétek nekik?

2023. febr. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2023. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Sosem volt annyi felesleges pénzem, hogy három csalóra is kidobjam.

Egyébként amit nekem ígértek, az annyira általános volt, hogy azt sem lehet eldönteni, tényleg bejött-e vagy sem.

2023. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Rengetegszer. Ez ugyanis rajtad múlik. Amikor egy jós jósol, őt simán manipulálhatják olyan bölcs entitások, amiket még én sem vagyok képes felfogni. Ha egy millió jós mondja szóról szóra ugyanazt, akkor is a te elméden múlik, hogy amit kaptál, az mennyire lecke és mennyire a valós, fixen megtörténő jövő.


Hinni nem kéne semmiben és senkinek. A hit/hiedelem isten ellensége, a saját spirituális fejlődésed hátráltatója.

2023. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kb 10 éve készített egy sorselemzést a barátnőm. Elfelejtettem,a fiók mélyén porosodott a papír amire ráírta. Van,ami bejött,pl azt irta,egyéni vállalkozást kell indítanom. 2 éve indítottam tényleg. De azt is írta,hogy dolgom van az anyai nagymamámmal való kapcsolaton, meg volt vmi utalás rá,hogy meg fog halni. Még életben van azóta is és azóta is közömbös a kapcsolatunk. Mindig szerettük egymást,de nagyon más stílus,mint én, sosem volt közös témánk.
2023. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor elmész egy jóshoz, aki/akik tételezzük fel nem kuruzslók a következő történik.


Általában ezek a ritka igazi látók, kapcsolatban vannak az asztrális világgal, van higy kártyákon keresztül is tesznek közléseket de legtöbbször az sem kell nekik hozzá igazából.

Hozzáfernek részinformaciókhoz.

Kapcsolatban lehetnek enfitásokkal az asztrális világból.

Ezek az engitások lehetnek semlegesek pozitívak és sajnos negatívak is.


Ezek akár gyakran az aurádhoz is tapadhatnak és ezért előfordul hogy ugyanazt "látattják" a (médiummal, a látóval, jóssal, mágussal) azaz manipulálnak rajtuk keresztül vagy legalábbis olyan önbeteljesítő jóslatokat látattnak amiket a tudatalatid teremtő hatalmán kersztül tárgyiasítanak valósítanak meg.


Ezért fordulhat elő, hogy több jós is ugynazt mondja neked nagyjából. Légy óvatos nem tudhatod ki akar veled tervezni ..


Ezt akkor tudod majd meg, hogy valami nem stimmel a sztroiban, és nem jó szándékú az entitása szellem, ha nem fog el túl jó érzés ezzel az egésszel kapcsolatban.


Jósolhatnak neked például olyan szerelmet akit normál esetben soha nem akarnál..


Például ha van egy nő, aki nem szereti az erőszakot, és kap egy zsoldos katona, vagy maffiózó szerelmet aki napi szinten gyilkolhat akár az biztos hogy nem az ő útja lenne.

Nem lenne boldog vele akármennyire is el akarják vele hitetni.



Az igazi szerelem az lassan alakul ki és sok közös vonás tartja egyben sok közös érdeklődés sok közös tulajdonság, azonos temperamentum és sok sok türelem.



A hiretelen jött megjósolt önbeteljesítő jóslatú szerlemek általában bajt hozhatnak az emberre. Mert nem az ő útja, és úgy érezheti mintha előre meg lenne írva a sorsa, amibe nincsen beleszólása sem, pedig ebben is szabad akarata van mindenkinek.



Sokat tudok a jósokról, vannak igazi médiumok de ők sem tudják sokszor hogy kitől kapják az infót és az milyen szándékkal adja nekik. Csak elmondják amit látnak.


Azzal leszel majd boldog, akit szeretsz, és aki viszont szeret, aki mindig ott van melletted, támogat hisz benned mint egy hűséges kutya,és ez ritka ugyan, de ha kialakul ilyen az többet ér a világ minden kincsénél, vagyonánál, mert közösen teremtitek az életeteket nem csak látszólag hanem tudatosan is.. mert egyfelé eveztek, és megértitek egymást feltétel nélkül...


Gondold végig amiket leírtam.


Áldás!

márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze elmondhatnak valós és megtörtént dolgokat is az entitások a mediumon keresztül, hogy higgyél nekik..


De ez még nem garancia semmire, pláne nem a szándékukra...


Ez esetben csak a belső megérzésed árulja el amiképpen jó érzés fog el, vagy furcsa negatív idegen és hitetlenkedő érzés..

márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!