Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az albérlőknek, albérlet-keres...

Az albérlőknek, albérlet-keresőknek volt az utóbbi években valami továbbképzés, hogy a kauciót mindenki következetesem kaukciónak írja?

Figyelt kérdés
Vagy csak szimplán azt hiszik, hogy a bolti akciók egyik különös, ingatlanokra vonatkozó fajtája a "kaukció"?

2019. júl. 10. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nekem 3 ingatlanom is van amit albérlőknek kiadok, soha sem zavart hogy az emberek nagy része kaukciónak hívja.
2019. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

XD

Igen, valószínűleg az akcióval keverik.

Ötödikben úgy tanultuk az időmértékes verselést, hogy a cezúra nem összekeverendő a cenzúrával és a ceruzával.:))

2019. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az aukciósház zavar be nekik.
2019. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, aki albérletet keres, hogy átmenetileg is tudjon valahol lakni, az előtte még menjen továbbképzésre is, ráadásul a pontos kiejtés miatt! :/ Most komolyan, hány embert fárasztottál már le agyilag az ilyesfajta hülye kérdésekkel?
2019. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, gyanítom, hogy pont a magadfajták miatt íródott ki ez a kérdés. :-) Iróniáról hallottál már? Vagy ennyire ne bonyolítsuk?
2019. júl. 10. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért, arra vajon van továbbképzés, hogy a bérlőt albérlőnek, a bérbeadót főbérlőnek hívják? Ugyanis az is teljesen helytelen.
2019. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy régi beidegződés.
2019. júl. 10. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Én így tanultam meg és mindig ez jön a szàmra. Pedig irtó gáz... A jutyubot is tével mondom, de az addig így is lesz, amíg el nem pusztulok.
2019. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kautzky Armand tehet az egészről.
2019. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!