Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet hinni a jósoknak?

Mennyire lehet hinni a jósoknak?

Figyelt kérdés

Tiktokon elo adásban az eggyik ingaval valaszolt a másik kettő kartyabol ugyanarra a kerdesre .

Az inga es az eggyik kartyas jós kozul azt mondta hogy mar nem szerelmes belém a parom .. a 3.kartyas azt mondta h szeret és hűséges is . Na most? Az utobbi cigány kártya volt ..


2023. febr. 28. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Tiktok,jós,inga,cigánykártya....kchhhhhhh és 2023-t írunk.
2023. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Aki tiktokos idiótáknak hisz, az meg is érdemli hogy elhagyják
2023. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Pont annyira, mint amennyire én hiszek az értelmi képességeiden ez alapján a kérdés alapján...Vagyis semennyire
2023. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Az inga igen-nem kérdésre válaszol, a jelenre és múltra lát rá, jövőt nem mutat. Egyértelmű, hogy igen vagy nem. A kártya szubjektívabb, több mindent jelenthet.
2023. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Anyámnak mindig beválik a jós, de úgy látom aki hisz benne, azoknak beválik(bevonzzák) akik nem, azoknak nem.
2023. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Ok. Szerintem hagyd el a párod, mert egy random ember az utcán azt mondta. Nem látok benne logikai buitatót.

Azért érzödik, hogy valamit kapisgálsz, elvégre kiírtad GYK-ra….

2023. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
50%. Igen vagy nem.
2023. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem!

Ez most komoly?

2023. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Az ingás verzió 1 teljes dimenzióval kevésbé félreérthető. A kártyás jóslást csodálom, hogy van ember, aki felfogja mit lát. Már csak 1 kártya is, akkora mértékű adatot hordoz magába, ami helyzetre vonva még inkább végtelenített. Nos két ilyen ultrakomplex szimbólum együtt, már sokkal sokkal több, mint 2 darab önmagában.


Valamint számít a jós elméje. Neki mi a "szeret"?


Ez a 3 személy nem jós. Egy jós nem használ eszközöket az elméjén kívül. Ezt a jóslást így te is megcsinálhatod, ergó nem vagy jós, de jósolhatsz. Ők sem jósok, csak mert jósolnak. Nem azért leszel jós, mert képes vagy rá. Én képes vagyok kivágni egy fát, még sem vagyok favágó.


Továbbá az igaz jóslás is végül is egy pici egyén, ami megnéz valamit, egy másik pici egyén jövőjéből. Ezt felfoghatatlanul bölcs felvigyázó testvéreink kísérik figyelemmel. Avagy ha olyan az elméd, lehet a válasz 100%ban csak egy spirituális lecke, és semmi köze a konkrét jövőhöz, vagy bármilyen jövőhöz.

2023. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es!

Jó olvasni hogy még páran olvasnak a témában.

2023. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!