Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek a Csillagmag...

Mi a véleményetek a Csillagmag jóskártyáról? Többi infó lent.

Figyelt kérdés
Magamnak és a barátaimnak szeretnék egy-egy kártyát kihúzni. Nem akarok vetni komolyabban csak egy üzenetet megkapni néha napján ha úgy érzem. A Tarot-ot lenne így is érdemes megtanulnom, vagy a Csillagmag kártya paklit lenne érdemes megvennem. Esetleg van, amit szívesen ajánlanátok?
2023. márc. 11. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy megvan a képességed hozzá?
2023. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van képessége, csak elő kell hívni.
2023. márc. 11. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezzel vitatkozhatnánk. Ismerek pár olyan embert, akik megtanulták a kártyák jelentését, de képtelenek intuitívan összerakni a jelentést, úgy pedig semmi értelme az egésznek.
2023. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tarot jobb!
2023. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is a Tarot felé húzok jobban.
2023. márc. 11. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Úú, hogy itt mindenki ilyen jós, meg minden. Áruljátok már el az ötöslottó jövő heti nyerőszámait!
2023. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek a kártyának az az elsődleges célja, hogy egyfajta közvetitőként közelebb vigyenek téged a szived kapujához. A rajtuk lévő üzeneteketre tekints olyan technikaként, amivel aktiválhatod és elmélyitheted a benned rejlő bölcsességet. Rajtad kivül senki másnak nincs hatalma a lelked felett. Ez a kártya azért készült, hogy segitsenek neked kapcsolatba kerülni szived és lelked kapujával és bölcsességével.
2023. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen én szeretnék ajánlani valamit, ha nem haragszol meg érte. Szerintem ne vegyél tarot kártyát. Válaszokat több helyről is kaphatsz, de nem biztos, hogy mindenki jót akar neked hosszú távon. Ha hiszel a természetfelettiben, akkor remélem ebből azért érted. :) Máshonnan is lehet ám válaszokat kérni és kapni. Néha úgy tűnhet nehéz meghallani, de ha eljött az ideje érteni fogod. Ha gondolod és szeretnél imádkozz a téged foglalkoztató kérdésekről Istenhez. Veszíteni nem veszítesz vele, és a pénzed is megmarad. :)
2023. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Whitness the man who raves at the wall.
2023. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!