Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok a jóslásról?...

Vidonka kérdése:

Mit gondoltok a jóslásról? Volt-e már valaki ilyen helyen, vette-e már valaki igénybe az efféle szolgáltatásokat? Sikeres volt-e, hasznos volt-e a számára? Véleményeitekre nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
A kártyajóslásról alkotott véleményetek érdekelne leginkább. De ha esetleg egy Erdélyi bukkana a kérdésemre, szívesen elolvasnám a tapasztalatait az itt ún.kaluger papokról.

#Erdély #kártyajóslás #kaluger papok
2019. jan. 18. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A jóslás müködik, de csak egy írányt mutat, ugyanis minden döntésünk másfelé írányíthat.

Én jósoltattam mar, és körbetorpedóztunk kártyákkal egy sejtést , de úgy, hogy nem kérdezett semmit, csak egy eseményre vagy a személyre kellett gondolnom.

Ingával is jósoltak már, az is bejött.

Viszont. Van egy nagy hátránya: sokan rákattannak és egy idő után minden “ választ” pl.a kártyából akarnak “ kihúzni” s mondjuk naponta 2x vetik ki vagy jósoltatnak. Ezt tilos!

Akkor szabad jósoltatni, ha valami nagyon fontos életesemény előtt állunk vagy konkrétan tudni akarunk valamit , mert mindenre nem lehet választ kapni!

( az erdélyis dologhoznem tudok hozzászólni)

2019. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
56%

Racionális gondolkodású egyedként tényként jelenthetem ki, hogy minden efféle dolog csak hülyeség, lehúzás. Semmilyen alapja nincs Semminek az Ezotéria témán belül.

Csak a hiszékeny együgyű embereket lehet ilyen marhaságal megvenni.

2019. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
A 2. valaszolonak van igaza, nem erdemes ilyesmivel foglalkozni, csak atveres, penzlehuzas.
2019. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt nagyon belemerülnél a jóslások világába, nézd meg ezt a videót!


https://www.youtube.com/watch?v=qLtzhAZevuY

2019. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
58%
Segítséget szeretnék kérni.Megtudja valaki adni Kis Kató más néven Diamond boldogságkutató telefonszámát? Ő az a hölgy aki a rendőrségnek is tud segíteni a holttestek megtalálásában. Szeretném felvenni vele a kapcsolatot.
2019. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Én még nagyon régen .és mindenben igaza volt! De most szeretném tudni hogyan fog az Ügyem folytatódni..és nagyon ki vagyok emiatt.ezért keresek egy jósnőt ..vagy valakit aki ért jozzà!!
2019. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Utolsó hozzá szóló! Egy nagyon jót tudok Szolnokon, Máté Andrea. A Facebookon megtalálod.
2019. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elmondtam már sok válaszban hogy amelyik ortodox pap átkotmz, jósol, mágiát csinál az a Sátán szolgája és nem Istené. Nem tudom az ortodoxok hogy mérik magukat apostoli egyháznak nevezni??!!

Ahhoz úgy is kéne viselkedni hogy az emberek példát vehessenek róluk...hogy igen ők igaz keresztények és akkor az egész világ ortodox lenne.

De az átkozas, mágiával foglalkozás nem jó példa. És magyar leszedte hogy lehetsz olyan hülye hogy paphoz mész? Egy pap nem szabadna ilyet csináljon mert másként a pokolba kéne kerüljön mert ezek nem Istentől való dolgok. Ezt ered meg!!

2021. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt értsétek meg!!
2021. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fordulatok jósnőhöz ne paphoz!! A pap Őszén szolgája kéne legyen. Bmvan valami Rózsa vagy Rozália Budapesten o nagyon jó jósnő, a sztároknak is jósol.
2021. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!