Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósnők tényleg látják a jövőt?

Jósnők tényleg látják a jövőt?

Figyelt kérdés

Nővéremet elkiséretem egy jósnőhöz mert kíváncsi voltam már hogy mit csinál, vagy hogy működik ez

Elég gyakran jár hozzá, már lassan oda fog költözni xdd

Szóval elmentünk előre kifizette, azt hiszem 5ezer forintot adott neki, és aztán elkezdtek beszélgetni vége lett az lett az eredmény hogy még sok boldog év vár rá a barátjával.... Mondom ez komoly? Ez 5ezer forint?

Aztán mondta hogy kérj valamit az első ingyen van, mondom oké miért ne...

Kérdeztem hogy meddig fogok élni? Aztán elkezdi simogatni a kezem vagy mit csinált, és elmosolyodott

Oda sugtam a nővéremnek hogy 20 évesen ebböl fogok megélni 5ezer 20perc kész vicc!!

És azt mondja hogy "ha megélem a 20-at" akkor egy kicsit besz@rtam, gyorsan le is léptem onnan

Ezek a jósnők tényleg tudják a jövőd?? Nem akarom meghalni 20 évesen xdd


2023. márc. 13. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyertelmu hogy igen, ezert nyeri a lottot mindig josno
2023. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max a pénzt, amit a hiszékenyektől tudnak kicsalni.
2023. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Persze. Azért kell bejelentkezni hozzájuk
2023. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a marketing része, rádhozza a frászt, ezután ki akarod deríteni a jövődet, és járkálsz hozzá.
2023. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem olcsón megusztad, hogy soha többé ne fogklalkozz ilyen sarlatánokkal.
2023. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy látják a jövőt, ezért jár hozzájuk szinte csak és kizárólag értelmiségi réteg: kutatók, orvosok, tervező és fejlesztőmérnökök akik a jósnők útmutatása alapján fedezik fel az új dolgokat.


Véletlenül sem depressziós, hiszékeny, 8 általános végzettséggel rendelkező megkeseresett emberek mennek ilyen helyre és a "lessz píízem" típusú kérdéseket feltevők.

2023. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
48%
Elképzelhető, hogy néhány látja a jövőt.
2023. márc. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tlvst válasza:
100%
Látják, pontosan tudják mennyi pénzt fognak belőled kiszedni.
2023. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!