Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó üzlet...

Lexy86 kérdése:

Szerintetek mennyire jó üzlet a kriptovaluta? Tènyleg van benne pènz, vagy àtverès?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
àtverès
2022. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hypolt átverés
2022. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Berakod a pénzt aztán lehet hogy egy hónap múlva semmid nem marad. Szerencsejáték igazából. Én nem merném csinálni. Főleg hogy akik nagyon oda vannak érte azok egy értelmes érvet nem tudnak felhozni. Olyanok mint a jehova tanúi. Elátkoznak ha nem értesz egyet. Nekem már a Facebookon az anyámat szidták pedig csak pár jó indokot szeretem volna kapni miért jó ez. Szerintem nem volt nagy kérés, de mégsem tudnak meg győzni. Sőt még érvelni se. Ez a jövő meg nem értesz hozzá ezt hajtogatják a fanatikusok. Hát nagyon meggyőző.
2022. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Az sem egy biztató dolog hogy a legtöbb kriptovaluta rajongó ember nagyon primitív és tuskó. Eddig ezt tapasztaltam.
2022. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. ezt én is tapasztaltam.
2022. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

fent a keresobe ird be hogy bitcoin es olvasd el a valaszokat 3-4 evvel ezelottrol :)


vagy keress ra a hitelre bitcoint? kerdesre, ha turelmes vagy sok penzt lehet keresni kriptoval, de ha holnap akarsz meggazdagodni akkor nem fogsz

2022. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Piramisjáték jellege van. Néhányaknak bejön, de a többség bukik rajta.
2022. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.. ugyanis semmi befolyásod sincs arra, hogy emelkedik e az ára vagy sem.
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanaz, mint pl a csok vagy a babanyomóka játék. Aki most száll be az cumizni fog, aki időben kapcsolt az kaszál.
2022. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Átverésnek azért nem mondanám.

Évekkel ezelőtt amikor, ki találták a kriptovalutát. pl..Bictoin.

Akkor még lehetett venni 1 darabot, 1 dollárért.

Akik akkor bevásároltak belőle, azok ma milliárdosok.

Jelenleg ugyan ezt akarják meg csinálni, a többi kriptovalutával, amiket meg lehet venni, nagyon minimális áron, de az emberek már kezdenek rá jönni, hogy még se akkora buli.

Nem éri meg, ilyenért pénzt adni.

Van egy kollégám, ő évekkel ezelőtt vett, Ethereum 2 db-ot.

1 millió forintért vette, darabját, jelenleg 460 ezer környékén van.

2022. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!