Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek hosszú távon mi...

Szerintetek hosszú távon mi lesz az autóm sorsa?

Figyelt kérdés

Aki nem szereti az ezotériát, az ne is olvasson tovább.


---


Lassan 5 éve van egy rossz állapotú autóm, amit fent tartok és őszintén szólva sokáig velem lehet még ha javítgatom, stb.

Érzelmileg nagyon kötődök hozzá, az emlékek miatt.

Gyakran eszembe jut hogy semmi sem tart örökké és próbálom kitalálni hogy a mi történetünknek egyszer majd mi lesz a vége. De nem látom előre.

Az én "állapotom" is rossz, mert betegségeim vannak és romlik az egészségi állapotom.

Nem vagyok túl ügyes sofőr, lassan szoktam menni, maximum a figyelmetlenség miatt tévedhetek a forgalomban.

Rajtam kívül 2en szokták még a kocsimat vezetni, az apukám, aki szintén lassan és figyelmetlenül vezet, meg a párom aki jó sofőr de nagyon vadul vezet, viszont nem okoz balesetet, míg én meg apum okoztunk már.

Ha folyamatosan karbantartom a kocsit, akkor szerintem sokáig meg lehet még.

Lenne olyan kocsi ami tetszik (modern bogárka :D ) de egyenlőre annyira kötődök a mostanihoz hogy nem váltanám le.


Tudom hogy ti sem tudhatjátok, de mire tippelnétek h mi lesz a kocsim sorsa hosszútávon?


N



2023. jún. 7. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Időskorodig meglesz neked ez az autó.
Idővel annyira leromlik majd az egészségi állapotod hogy meg fogsz halni és az autó új tulajhoz kerül vagy a roncstelepre.
A kocsi állapota romlik le idővel annyira hogy kénytelen leszel megválni tőle, ami nagyon rossz lesz de később szívesen fogsz visszaemlékezni rá.
Össze fogod törni.
Össze fogja törni apukád.
Össze fogja törni a párod.
Egyéb, leírom:
17 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért ezotéria, könyörgöm?

Van egy autód amit szeretsz, oké. Akkor szépen karbantartod, vigyázol rá, megadod neki ami kell, és boldogan éltek míg meg nem haltok. Megfelelő karbantartás mellett gyakorlatilag bármeddig életben tartható egy autó, az más kérdés hogy az egyre növekvő javítási költségek mellett megéri-e.

Ha úgy döntesz hogy már nem éri meg, mert havonta egy új bogár törlesztőjét is fizethetnéd a javítási számlák árából, akkor dobod, és megy a bontóba.

Ez kizárólag a te döntésed, és nem ezotéria.

2023. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a jövő.
2023. jún. 7. 12:20
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármit meg lehet javítani, csak pénztárca kérdése. Ha fának mész 150-el, helyre lehet hozni, csak egyrészt nem éri meg, másrészt az árából egy új jármű is kijönne.

Ameddig tudod karbantartani, addig csináld, ha már nem tudod/nincs pénzed rá, akkor megy ameddig megy, aztán vagy egyszercsak leáll, vagy a kövi műszakin nem engedik át.

2023. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, deja vu-m volt végig ahogy olvastam a kérdést, mintha már olvastam volna, vagy erről álmodtam volna! Nem tudom miért van ez, de nagyon durva!
2023. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a tiktokomon láttad ? :D
2023. jún. 7. 13:28
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, nincs tiktokom XD
2023. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
7- az durva :D akkor nem tudom miért lehet dejavud.
2023. jún. 7. 13:38
 8/29 anonim ***** válasza:

Én se mert nagyon ritkán van!!

Amúgy erre most nem jön konkrét megérzés, hogy mi lesz az autód sorsa. Érdekel egyébként, hogy Te melyik lehetőséget érzed legerősebben?

2023. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
3-ast vagy 1-est de talán a kettes is elég valószínű, úgyhogy nem tudom xd
2023. jún. 7. 13:53
 10/29 anonim ***** válasza:

Bárhogy is alakul, nagyon érződik, hogy mennyire szereted a kis autód! :)

Szerintem a szíved fog dönteni :)

Meg szabad kérdezni, milyen autó?

2023. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!