Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jó jósnő Csongrád Csanád...

Jó jósnő Csongrád Csanád megyében?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Van egy rakás alapítvány, beteg gyereknek gyűjtőszámla, állatmenhely és még sok minden, amire el tudod szórni a felesleges pénzed úgy, hogy annak valami eredménye vagy hatása is lesz, segíthet. De az, hogy egy kuruzslónak fizetsz, aki hókuszpókuszol neked gömbökkel, kártyákkal, és elmondja ugyanazokat a semmitmondó pozitív közhelyeket amit a horoszkópokban randomgenerál a Kiskegyed újság, te sem leszel több.

Nem létezik jóslás. Az ostoba embereket használják ki a csalók.

2023. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Vannak cslaók és vannak igazi jósok-médiumok. Én igazi nem megélhető jós vagyok, eddig ingyen csináltam, sok személyről magamtól mondtam meg dolgokat, mától kedvező áron vállalkozva készítek. Emellett más illetők mágiáival hoztam vissza skizofrén páromat eredeti állapotába és kettőnk kapcsolatába, miután 2 éven át kígyót-békát üvöltött. Úgyhogy tudok bizonyítani eléggé sokat.

Nem is értem az ilyet, aki bejön pofázni ilyen témába. Ki van írva a téma. Nincs máshol jobb dolog??


34/F

2023. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 E-Zsolesz ***** válasza:
100%
Igaza van!!
2023. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberi jóhiszeműséget, és a mentálisan kiégett embereket használják ki. Voltam kettőnél is, elmondásuk szerint bűnözőknek nem jósolnak, vajon miért? Lehet pofán hajítanák őket, ha nem jönne be amit mondtak, az biztos azok nem fordulnának a törvényi eszközökhöz, ha átverik őket. Az egyik közülük 2010-ben azt jósolta OV lesz a magyarok megmentője, a pénzünket azt már sikerült a haverjaikkal közösen kimenteni az állami kasszából. Ennyit a jósokról.
2023. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam! Évekig hitegették a fejemet, s szedték el a pénzemet, ezen kívül más nem történt velem, amit jósoltak se jött be, se párkapcsolatilag, se anyagilag. És mikor vissza akartam kérni a pénzemet főleg attól, aki jócskán lehúzott megfenyegetett.
2023. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!