Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vettem egy Wheel of the Year...

Vettem egy Wheel of the Year tarot kártyát, de mit jelent a "fehér" és "szürke" kártya a leírásban?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Wheel of the Year tarot kártyát és a leírásban ahol az ajánlott kiosztást írja ott megemlíti a szürke és fehér kártyákat, de a képen csak fehér van. Ez valami speckó jelentés lenne (pl fordított kártya az szürke) vagy csak elcseszték a képet?


Köszönöm előre is!



2023. aug. 6. 11:30
 1/4 Laylah ***** válasza:

Ha csinálnál egy képet arról, ahol olvastad, egyszerűbb lenne.

De egyébként úgy rakhatod a kártyákat, ahogy akarod. Neten is rengeteg kirakási módot találsz, nem csak az működik, ami a leírásban van.

2023. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szerettem volna kipróbálni azt a kirakást azért kérdeztem. Tudok más kirakásokat, de ez érdekelt volna.


A leírás pedig angolul, olaszul, spanyolul és franciául van.

"You may refer to the diagram on page 2, keeping in mind that the white cards indicate the current situation, while the grey ones indicate the way in which the situation is destined to evolve."

Minden nyelven fehér és szürke van használva, szóval nem félre fordítás. A diagrammon pedig csak 8 fehér kártya van egy körben.

2023. aug. 7. 11:25
 3/4 Laylah ***** válasza:
Akkor az illusztrációs hiba lesz.
2023. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos valószínűleg igen. Lehet írok a kiadónak hátha válaszolnak.
2023. aug. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!