Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mínuszba volt a bankkártyám....

Franklin Clinton kérdése:

Mínuszba volt a bankkártyám. Most mi a helyzet? (Leírásban bővebben)

Figyelt kérdés
Egyszer régebben levettem minden pénzem a kártyámról bizonyos okok miatt. Lett 0 forint rajta. Azóta nem is néztem. November 11én 1800 ft kártyadíjjat felszámoltak így mínuszba került, és mivel nem figyeltem a telefonon h mi a helyzet, úgy is maradt. Miután véletlenül csak észrevettem valahogy a dolgot, 2500ft-t azonnal rá is raktam hogy plusszba legyen. Persze le is vonta belőle a tartozást és annak megfelelően most plusszba van a dolog. De december 12én írtak nekem egy levelet erről a tartozásról és ma jött meg a levél mikor már plusszban voltam azaz 18án. Tudom h nem figyeltem de hát előfordul az ilyen. Járt valaki így? Ha igen akkor tud valami dolgot amit én esetleg nem? Kell még valamit ez mellé befizetni mert esetleg felszámoltak valamit plusszba vagy bármi?

2019. dec. 18. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg most az egyenlegedet.

De te magad is írod, hogy december 12-én írtak, hogy tartozásod van. Akkor még volt is.

Ezt követően bevizetted, tehát most már nem kell foglalkoznod a levéllel.

Valszeg a levél utolsó mondata az, hogy a december 12-ei adatok alapján írták a levelet, és ha azóta már került pénz a számládra (nem a kártyádra!), akkor tekintsd tárgytalannak a levelet.

2019. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam hogy ha vissza megy plusszba akkor minden zsír. Csam ki tudja miket csinálnak ezek a bankok. Inkább megkérdeztem. Köszönöm a választ😁
2019. dec. 19. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!