Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya igen nem joslás...

Firu kérdése:

Cigánykártya igen nem joslás értelmezésében szeretnék segítséget kérni! Igen- Nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni! Két kérdést tettem fel, külön -külön. Egy lapos és két lapos igen-nem jósláshoz. Első kérdés. Gyűlöl engem egy bizonyos illető? Válasz: Egylapos kártya:"Beteg". Két lapos: " Vonat - Páncélszekrény".

Második kérdés: Szerelmes belém egy bizonyos illető? Természetesen névvel tettem fel a kérdést.Egy lapos válasz: " Hold". Két lapos válasz: " Horgony - Felhők". Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!



#cigány kártya #Igen - Nem jóslás
2023. aug. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A probléma alapköve, hogy a kártya nem tud eldöntendő kérdésre válaszolni. Nagyon szélsőséges esetben lehet meghatározni, hogy mit veszel igennek vagy nemnek, de ezt előre le kellett volna szögezni például egylaposnál a páros vagy páratlan szám, fekete vagy piros szín. Ha már mindenképp innen akarsz igent vagy nemet, én ennek nem vagyok híve. Ahonnan a kirakásokat kinézted, ott kéne utánajárnod, mire gondolt a kitalálója értelmezésképp.

Gyűlöl-e?

Beteg: ilyen lapot nem ismerek, betegségre a koporsó szokott utalni. Bizonytalanság, hiszen most mire is vonatkozna, megerősítés a negatív lap, vagy azt mondja nem gyűlöl.

Vonat/sínek: Utazás, hosszabb távú, lelki is lehet, kimenetele is általában másik lapoktól függ.

Trezor/páncélszekrény: Ha ez ilyen sorrendben van, akkor nyitott kapud lehet a gazdagságra, csak mekkora úton. Illetve mit jelöl a gazdagság, lehet sok rosszból és jóból is.

Ha a kérdés nem ez lett volna, hanem mit érez xy, akkor a kétlaposból ebben a sorrendben pozitívat olvasok, de meg kell puhítani az illetőt. Az egylapos viszont önmagában azt jelenti, hogy valószínű most nem kedvel, vagy bizonytalan veled kapcsolatban.

Szeret-e?

Hold: Titokzatosság. Sorsszerűség. Ciklikusság. Lelki, érzelmi tartalmak. Akár igen is lehetne, de ha valami nem egyértelmű lap, akkor az a hold. Így önmagában nekem inkább a bizonytalanságot, játszást jelenti, ha lenne mellette más lap, az változtathatna ezen, vagy megerősíthetné.

Horgony: Sziklaszilárd, biztos, sikeres.

Felhők: Ha ilyen sorrendben jött ki, akkor rossz oldalon/helyen horgonyzol. Más értelmezésben a felhő mindenképp rossz előjel, legalábbis surlódásokat jelölhet egy kapcsolatban.

Ha az a kérdés mit érez: ezek alapján szerintem van valami, de nem szerelem. A két lapos kirakás szerint félreértesz valamit, most biztos nem szerelmes. Ha együtt vagytok, akkor viszont hullámvölgyben lehettek, vagy vannak problémák. Az egylapos viszont önmagában semmit nem mond. Ha igen/nem, akkor szerintem nem szerelmes.


Még fontos. Én most kiolvastam valamit, de semmit nem tudok rólad. Magadra kell értelmezned mindig a lapokat. Például én feltételeztem, hogy egy személyről kérdeztél. Feltételeztem azt is, hogy nem vagytok együtt, de lehet, hogy tévedtem. Azt is jó lenne tudnom milyen kártyából jött ez ki, mi a pakli neve, mert az enyéimben nincs "beteg". Sokféle cigánykártya van forgalomban, 36 és 52 lapos is, a Lenormandtól származtatott is ilyen típusú figurás kártya. Az a lényege, hogy a javas által ismert szimbólumok legyenek rajta. Tehát a kártya mindig annak olvasható, aki látja is hogyan állnak egymás mellett a képek, és tudja a jelentéseiket is. Hiába mondok bármit, nem láttam a lapjaidat. Két összetevő is hiányzik hozzá, hogy jól segítsek olvasni.

Valamint soha így a kártyát szerintem nem szabad lerakni. A cigánykártyához tipikusan sok lapot használtak régen, és figyelték a lapok egymáshoz viszonyított helyzetét is. Szerintem így érdemes használni, úgy nem, ahogy itt leírtad.

2023. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. aug. 13. 08:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 36lapos ez a cigánykártya és egy könyvvel van együtt,az írója pedig: Lady Lorelei. Küldenék képet is róla de nem tudom hogyan lehetne itt feltölteni.
2023. aug. 13. 09:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma ismét megpróbáltam az egy és két lapos igen nem kérdést úgy ahogy Te is javasoltad,hogy előre meghatároztam,hogy a páros szám igen a páratlan nem. Az Egylapos a 10szám volt gyerekek. A két lapos 31 kupidó és 17 gólya. Szeretném megpróbálni az általad javasolt kérdést is a: " Mit érez irántam"? Segítenél abban,hogy hogyan rakjam ki a lapokat és mennyit? Azt írtad két összetevő is hiányzik ahhoz,hogy jól segíts összeolvasni. Mi lenne az? Köszönöm szépen előre is a segítségedet!
2023. aug. 18. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!